Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szórakozóhelyeken nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyeken nem érdemes komoly kapcsolatra érett fiúkat keresni?

Figyelt kérdés
Az ilyen helyeken a legtöbb srác tényleg bunkó, party arcos, éretlen paraszt?

2013. jan. 5. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez nem egy kérdés, hanem leírtad az igaszságot...
2013. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez így van....és még részeg is...józanul gondolkodo embert kell keresned sztem...bár a korod is fontos lenne hogy tudjuk:P
2013. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most leszek 19
2013. jan. 5. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
A számból vetted ki a szót! A kérdésedben van a válasz.
2013. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szórakozó helyen kicsi az eséje hogy találsz komoly kapcsolatot

én ha szórakozó helyen felszedek egy lányt akkor átlagban csak megakarom d@gni

de az attól is függ hogy a lány az első 10percben simogatni kezdi e a f@szom

ha ugy áll hozzám egy csaj hogy nem csak d@gni akar hanem mást is akkor megnézem őt miután kijózanodtam és ha akkor is jól néz ki elmegyek vele randizni :D

2013. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

19 évesen ilyen kérdést kiírni...


De majd a buliba komoly emberek járnak. Szerintem avval gyere össze, aki a legnagyobb sugárban okád. Az tuti komoly.

2013. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert miért ne írhatnék ki 19 évesen ilyen kérdést? Egyáltalán mi a problémád vele? Szerintem biztos érettebb vagyok nálad ha korban nem is, agyilag biztos, a válaszodból ítélve... tudod, mindenki magából indul ki.
2013. jan. 5. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem érzem az összefüggést. Ha elmegyek bulizni, mindig benne van a pakliban, hogy olyan lánnyal találkozok, akivel hosszabb távon is el tudom képzelni. Az esetek többségében azonban igaz, hogy általában ez nem sikerül, de volt már rá példa, hogy többször találkoztam az illetővel :) Viszont ha van témátok, egész este vele vagy és még az elmenetel előtt is tetszik, akkor a folytatás rajtad múlik és lehet belőle akár hosszabb távú kapcsolat. Persze nyilván vannak olyanok is, akik nem erre alapoznak, de azért ne általánosítsunk.
2013. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ, Neked milyen pasik jönnek be. Ha az ilyen "alfákra" buksz, tökmindegy, azok közül se a partikon, se az utcán nem normális egy sem. Én igazából annyi tanácsot vagy választ tudnék adni neked, hogy ha komoly palikat keresel, válogasd meg, hogy kiket koptatsz le és kikkel állsz szóba, de saját tapasztalatból mondom, hogy igenis vannak normális srácok a bulikban, még ha piásak sem bunkóznak stb. stb. Ha kedves, aranyos és nem azzal nyit hogy "Hé' baba jó a segged kell bele kolbász??!" (na, érted) akkor szerintem már tudni fogod, hogy lesz-e esetleg folytatása a dolognak.

Értelmes ez így leírva? A fejemben tutira az! :D


23/F

2013. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én nyáron egy clubban ismertem meg a mostani bnőmet , már majdnem fél éve együtt vagyunk. de én fiúként többször voltam h itt csak hülyeP-k vannak.... 21F
2013. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!