Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vonzódom a munkatársamhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a munkatársamhoz, úgy érzem komoly kapcsolat is kialakulhatna, lehet ebből probléma? Érdemes belevágnom?

Figyelt kérdés
Kb. 8 hónapnyi munkanélküliség után találtam munkahelyet és kb. 1 hónapja vagyok itt! Nagyon vonzódom az egyik munkatársamhoz és nagyon úgy tűnik, hogy Ő is hozzám. Nem történt semmi köztünk, mert félek belevágni bármibe is. Egyszer hazavitt autóval és ennyi. 2 éve nem volt párkapcsolatom, de munkám is régen volt, félek, hogyha összejönnék vele, akkor valamelyiknek vége szakad! A baj csak az hogy nagyon úgy érzem, hogy érdemes lenne belevágni, mert komoly srácnak tűnik és elég család centrikus! :):)
2010. jún. 16. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A munkahelyen kialakult párkapcsolatokkal az a baj,ha esetleg szétmennétek akkor utána egymást kellene kerülgetni.De ez nem biztos egy próbát megér.
2010. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én voltam ilyen helyzetben. nálunk úgy működött, hogy először csak sokat beszélgettünk, nevettünk, aztán már bulizni is együtt mentünk, jól elvoltunk. aztán mikor jött egy hosszú hétvége, sms-eket küldtünk egymásnak, poénosat stb. de akkor már tudtam, hogy akarom őt és vonzódunk egymáshoz. végül összejöttünk, de nem tudta senki, próbáltuk titokban. hogy ne úgy nézzünk egymásra, ne legyünk kettesben, stb. végül jól alakult, 2 év után sem jött rá senki, de aztán én felmondtam, mert kaptam egy jobb lehetőséget. közben azért annyiban rossz volt, hogy mikor összevesztünk valami miatt, akkor az a munkahelyen is érezhető volt, hiszen együtt dolgoztunk. de legalább így hamarabb kibékültünk. és nekünk bejött ez az "Éjjel-nappal" együtt dolog. azóta is együtt vagyunk. viszont sok ellenpéldát is hallottam már, hogy szakítás lett a vége, mert túl sokat voltak együtt és az egyiknek fel kellett mondania, mert nem bírták így. de olyat is hallottam, hogy mindenki tudta, hogy együtt vannak. munkahelyen is jól elvoltak és egyébként is. szóval szerintem ha tetszik neked akkor randizzatok, találkozgassatok és majd kialakul. lehet hogy ha megismered azt az oldalát már nem is fog tetszeni. de lehet, hogy ő a nagy "ő". szóval én a helyedben belevágnék. lehet, hogy nagy nehezen találtál melót, de azért az igazi szerelem fontosabb, mint egy meló, ami helyett még lehet másik.... mert ha nem jön össze a dolog kettőtökkel és nem bírsz vele dolgozni, akkor legfeljebb még kereshetsz másik munkahelyet e mellett és így nem leszel munkanélküli. szóval megoldások vannak. én szorítok!
2010. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na végül idetévedtem, igaz eltelt azóta kis idő, de elmesélem a fejleményeket! :)

Örülök, hogy megtettem az első lépést, mert 2 hét ismerkedés után összeköltöztünk, és azóta is együtt élünk! :)

Most épp a lagzit és a babát tervezzük!

Igaz, ahogy le is írtam annak idején féltem, hogy a munkám megszűnik, hát így is lett!

Igaz magamtól mondtam fel másfél év után, és egészen más okok miatt! Szerencsére a társaság is jól tolerálta a dolgot, és a főnökünk is!

Úgyhogy boldogok vagyunk együtt, és azóta sem félek lépni egyet előre!!!!!

2011. okt. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!