Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik társkeresőre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőre érdemes regisztrálni, ha kizárólag komoly, érett férfiakkal szeretnék ismerkedni, nem komolytalan kisfiúkkal, akik betojnak és kiadják az utamat, amint bevallom az érzelmeim?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

párom.hu esetleg de van sok még de a love.hu t felejtsd el mert ott sincs komojság és van még több fizetős oldal is azokat is felejtsd el pl a nök lapja cafén is van társkereső az is jo lehet sztem azok a jobbak ahol kevesebben vannak regisztráltak mert ahol sokan vannak ott az a sok akik csak egyéjszakára akarnak vagy szeretőt keresnek és ezek a nagyobb tömegü oldalakra regelnek pl love.hu szoval én a kisebbeket ajánlom

dee attol is függ hány éves vagy

sok sikert irj és még válaszolok

2009. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, a love.hu-val jól megjártam...Úgyhogy azzal többet nem próbálkoznék, ahogyan a chat.hu-val sem.


23 éves vagyok.

2009. febr. 6. 15:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy,vagy lány?
2009. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ja már látom,hogy lány ezer bocs a kérdésért!!
2009. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Randihely.hu egész jó.
2009. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom te miről beszélsz..vagy hogy gondolod ezt.

17 éves srác vagyok és úgy ahogy van elfelejtem a nálam fiatalabb lányokat, mert a kislányokkal nem lehet 1-2 hétnél komolyabb kapcsolatot létrehozni. Ha egy csepp érzést is kinyílvánítok, hogy szeretem, hogy fontos nekem, hogy imádom, akkor rögtön nem leszek érdekes. Van benne logika, csak azt nem értem, hogy ha a nők így gondolkodnak, akkor miért sírnak azért hogy a hapsik kukák érzelemnyilvánításban?? Istenem, a két kezem összeraknám ha találnék egy olyan lányt aki az érzéseit normálisan kiengedi, és naponta elmondja hogy szeret, vagy bánom is én, csak azt mondja amit érez. RITKA az ilyen lány. Ritka és nagy kincs.

2009. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, melyik lottózóban árulnak kizárólag nyerő sorsjegyet.

Ha lenne ilyen, nyilván mindenki más már letarolta volna, szóval kevés esélyed van.

De igazából mindenhol ugyanaz a felhozatal. Namost ha sokszor ugyanabban a lottózóban veszel sorsjegyet és egy se nyer, akkor levonhatod azt a következtetést, hogy maga a lottózó szar, de igazából minden lottózó ugyanolyan. Még akkor is, ha átmész egy másikba, és ott rögtön nyersz.


A netes társkeresőkben kb. ugyanaz a kínálat, sokan több helyen is regisztrálnak, és sehol se szűrik a "komolytalan, betojós" kisfiúkat.

2009. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

17:08-ashoz!Én ilyen lány vagyok és pont attól szenvedek hogy a pasim nem mutatja ki az érzéseit!Én minden nap meölelm,puszilgatom,mondom hogy szeretm.H acsak ott ül melettem és nem érhetek hozzá,akkor hiányzik,hiába van ott velem,ha nem érhetek hozzá!

23/L

2009. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

17:08 vagyok


Nem értem, hogy az ilyen lányokat miért pont az ilyen fiúk találják meg...ha szeretek akkor szeretek és nem csak ülök mint a f*sz és bambulok ki a fejemből..eh

2009. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hú megmondhatnád a pasimnak a véleméned!Mert az a baj,hogy még soha senki nem mndta neki,hogy nem így kell bánni egy lánnyal!De sajnálom van köztünk 6 év!:-(
2009. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!