Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni a nem mindennapi helyzetemen? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Először is köszi, hogy időt szánsz a kérdésemre, próbálok lényegre törően fogalmazni!

Van egy osztálytársam (16/L), akibe szerelmes vagyok. Tavaly nyáron kezdődött, elhívtam randira, visszautasított, azt mondta legyünk barátok. Nagyon jóban voltunk, viszont novemberben volt egy kis vitánk, nem beszéltünk egymással kb. 1 hónapig. Végül megbeszéltük a dolgot, kibékültünk (most az egyik legjobb barátjának tart). Újra előjött a szerelem, most már komolyabban, ezért egy nap kitálaltam neki a dologról, hiába gondoltam teljesen reménytelennek a dolgot. Azt válaszolta, hogy a barátnőjével beszélt rólam, hogy az utóbbi időben sok a bunkó paraszt fiú, és rájött, hogy engem kedvel. Azt mondta, hogy most nem akarna kapcsolatot, megváltozna a viszonyunk és osztálytársak vagyunk, ami kissé nehéz. Végül azt válaszolta, hogy egyenlőre maradjunk barátok és később meglátjuk mi lesz ebből. Nos, most már teljesen szerelmes vagyok, egész nap, egész este rá gondolok, elaludni alig bírok. Nem tudom, hogy mit tegyek. Gondoltam rá, hogy elhívom újra valahová, hogy megbeszéljük, de félek h túl nyomulós lennék és most még mindig nem akar kapcsolatot. Mit tegyek? Hogyan tudnék vele összejönni? mindennél boldogabb lennék! Köszönöm a segítséget előre is!

16/F



2013. jan. 6. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, ne nyomulj, mert megöli az esélyeidet nála.
2013. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Most így elgondolva én is erre jutottam. Türtőztetem az érzéseimet és majd ha lement ez a félévi stresszes időszak akkor talán majd megjön a kedve!

Szívesen meghallgatnám a mások ötletét is! :)

2013. jan. 6. 17:21
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Elég komolytalannak tűnik a lány, idétlen a hozzáállása, mi az, hogy kedvel, de most nem akar kapcsolatot?

Tedd féltékennyé, ha annyira nagyon kedvel, akkor igenis akarjon kapcsolatot!

2013. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Alapból nem érett meg komoly kapcsolatra a lány.
2013. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én sem nagyon értem a dolgot, ezért kérdeztem itt meg, de tiszteletben tartom a döntését. Azért annyira nem komolytalan Ő, bár tény, hogy még nem volt igazi kapcsolata neki sem.
2013. jan. 6. 17:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Sz@r ezt kimondani,de szerintem csak nem akart megbántani,meg téged mint barátot elveszteni sem.
2013. jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, erre is gondoltam. Kérdeztem tőle még akkor, hogy "ez tényleg így volt?". Azt mondta, hogy igen. Én elhittem neki, akkor én is kételkedtem és még mindig van bennem egy kevés. Köszi a válaszokat!
2013. jan. 6. 17:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, hogy egyértelműen fogalmazzak:


Ez a "talonban vagy" tipikus esete. Remek, hogy te ott vagy kéznél, amíg esetleg keresi a számára izgalmasabb, igazibbnak tartott valakit, ami ha összejön, akkor veled nem szerződött le semmire, ha meg nem, akkor te még mindig kéznél vagy.


Én a helyedben két dolog közül választanék:


1. Add fel, felejtsd el a témát, és bármennyire fáj, lassan távolodj el tőle. Csak magadat fogod szívatni, nem kicsit, de nagyon. Aztán meg majd két év múlva bemutatja a barátját, akivel annyira boldog, hogy csak na, te meg nézhetsz mint boci az új kapura.


2. Mond meg neki, hogy te szeretnél vele lenni, nem hat év múlva, nem egy másik életben, hanem most. Legyen szíves egy határozott igen, vagy egy határozott nem választ adni - te pedig tartsd magad hozzá. Ha igen, akkor legyetek boldogok, ha nem, akkor pedig lásd első pont.


Sajnos voltam ilyen helyzetben, és közel öt évemet pazaroltam az akkori nagy szerelmemre - csak azért, hogy utána egyszer véletlenül megtudjam, hogy van barátja. Nem volt egy élmény. És mindezek közben persze a csaj remekül vigyázott, hogy mindig adjon egy kicsi-kicsi érzést, nehogy megunjam, és feladjam. Értelme nem volt semmi, de ügye jó, ha van kéznél egy csávó, akihez bármikor lehet nyúlni.


Szóval, szerintem kérdezz rá. Azután keményen tartsd magad a válaszhoz, különben nagyon meg fogod szívni.


Vagy nem, nem tudhatom, én csak a saját és mások tapasztalata alapján véleményeztem :)

2013. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy leírtad! :) Megpróbálom amit mondtál, pár nap múlva!
2013. jan. 6. 17:45
 10/16 anonim ***** válasza:

barátok vagytok...szervezzetek sok közös programot,hátha rájön,hogy mennyire jó érzi magát veled és meggondolja magát :)

szerintem ha veled lenne baja,akkor nem a "most nem akarok kapcsolatot" dumát nyomatná...én legalábbis más kifogást találnák :D

sok szerencsét!

2013. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!