Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő egy ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő egy ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy nő, aki kijelentette, hogy bejövök neki és el tudna velem képzelni egy komoly és hosszútávú kapcsolatot, viszont azt is leszögezi, hogy van párja, akivel együtt van.
2012. dec. 26. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesz@rni nagy ívben!
2012. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni. Szted ha a "párjával" ezt csinálja, veled nem fogja?:D Ne legyél naiv.
2012. dec. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tőled függ hogy szeretnél-e 3. lenni, és hogy fordított esetben hogy esne ha téged vennének palira?
2012. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy velem csinálná ezt. De külső forrásból tudom, hogy nem igazán jól működő a kapcsolatuk. A barátja meg nem igazán érdekel.
2012. dec. 26. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy ha dobja miattad a barátját, akkor hajrá. De abba ne menny bele hogy mellette téged is akar, én elkövettem ezt a hibát és rohadtul megbántam.
2012. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De külső forrásból tudom, hogy nem igazán jól működő a kapcsolatuk."


Akkor miért nem szakít? Szánalmas az ilyen ember. És igen, veled is meg fogja tenni.

2012. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok szerető lenni vagy ilyesmi.

Sok ember van, aki inkább egy szar kapcsolatban van, mint egyedül legyen. Egyre több...

2012. dec. 26. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Vágj bele! Hajrá! :)
2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!