Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég fura helyzet, sose tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég fura helyzet, sose tudom iylenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

van egy lány, amolyan barátság extrákkal kapcsolatunk van, nem tudnék vele elképzelni komolyabbat, ezt ő is tudja, sőt ezt megbeszéltük mielőtt belevágtunk az egészbe.

A lényeg, hogy neki van egy barátnője, eleinte nem is igazán tetszett, de már egyre jobban, azt hiszem én is neki, nagyon szeretnék vele lenni, de nem tudom, hogy ez hogy kivitelezhető...


egyszer már volt full ugyanilyen helyzetben, akkor 2 szék közé ültem...


2012. dec. 29. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel ő is tuja hogy nem lesz semmi komolyabb dolog,beszéld meg vele egyszerűen!!
2012. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most is 2 szék közé csücsülnél... Ha rám hallgatsz, akkor nem jössz össze azzal a barátnővel, gondold el, milyen rosszul esne a másik lánynak...
2012. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az a "komolyabb" dolog, ami nincs köztetek és nem is tervezed?...
2012. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as, a szokásos párkapcsolati dolgok nincsennek meg.


szex van, ő elmondja a bajait ha vannak(persze mindig vannak:D), én meghallgatom, ennyiből áll a kapcsolat.


én pl nem bízom benne semmilyen tekintetben, de ez nem is az ő hibája, mert nagyon rikta az olyan, a baj az h nem is tudnék benne, így kapcsolat se lesz ebből.

2012. dec. 29. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
sürgősen keress egy harmadik széket
2012. dec. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"3-as, a szokásos párkapcsolati dolgok nincsennek meg.


szex van, ő elmondja a bajait ha vannak(persze mindig vannak:D), én meghallgatom, ennyiből áll a kapcsolat. "


Hát figyelj, én 37 éves vagyok, és ezeket tartom egy komoly kapcsolat kellékeinek.

Az viszont, hogy nem bízol benne, ellentmond annak, hogy ezeket csináljátok. Mondjuk én nem tudnék okot, hogy miért ne bízzak egy emberben úgy alapból. Elég nehéz eljátszani a bizalmamat. szóval biztos valami lelki bibi, hogy nem bízol, ez nem egészséges lelkiállapot.

2012. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg még az, hogy 5letem sincs, mik a szokásos párkapcsolati dolgok az említett 2-n kívül, ami megvan... Hm?
2012. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én meg nehezen bízok meg bárkiben, azt ki kell érdemelni,


azért se párkapcsolat, mert így nyitott tudok maradni új lányokra, persze nem azt mondom h fűvel fával, amióta vele tart ez a dolog 1 másik lánnyal voltam csak 4 hónap alatt, viszont közben próbálok olyat keresni akivel el tudom képzelni komolyabban.


bele pl nem tudnék beleszeretni, nem tudnék megbízni, nem érzem azt h meg akarok adni neki mindent, ezért is nem viszem pl sehova, átjön hozzám, elintézzük a dolgot, ha van panaszkodnivala meghallgatom, és ennyi, ez nem oda-vissza működik, mert ő kb semmit nem tud rólam, pont ezért mert nem bízom meg benne (se)


ez így nem nevezhető párkapcsolatnak szerintem.

nah de a lényeg nem is ez, hanem a bnőjével meg pont, hogy el tudnék képzelni komoly kapcsolatot...


tényleg az a legokosabb ha egy 3. "széket" keresek:D csak az se olyan könnyű

2012. dec. 29. 23:04
 9/9 A kérdező kommentje:

abból tényleg volt már bajom, hogy nem tudok bízni, lehet h tleg nem egészséges, lett már vége emiatt kapcsoaltomnak,

mert ő is alig tudott rólam valamit.

na nem azért mert olyan nagy titkaim lennének, de akárkivel nem szívesen osztom meg a mélyebb dolgaimat.


de szerintem acsak a megfelelő ember kéne hozzá:D

2012. dec. 29. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!