Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátnőm, ő az első kapcsolatom és ő vele vesztettem el a szüzességem. Ő már több pasival is volt előttem. Nagyon Szeretem, de mindig ott motoszkál bennem, hogy nem lehetek örökké vele más lányokkal is ki kell próbálni, de közben meg úgy érzem, hogy Ő a tökéletes.

2013. jan. 8. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hessegesd el ezt az érzést a pic.sába.
2013. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

nyugodj meg előbb utóbb úgyis szakítás lesz a vége.. [őő nem mintha ez jó dolog lenne csak hát most na a kérdés is gyps.]

addig is mi lenne ha inkább a bnőddel foglalkoznál.

2013. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg mégsem tökéletes.
2013. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy igen.:) Ha jobban belegondolsz nem túl valószínű, hogy vele fogod leélni az életed.
2013. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"közben meg úgy érzem, hogy Ő a tökéletes."


Akkor nem járna más lányokon az eszed. Szegény barátnődet előre sajnálom, nem tudja mire készülsz!:(

2013. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Soha nem csalnám meg! És nem szeretném ha vége lenne, de ez mindig is bennem van/lesz, hogy ő már volt más pasival, volt másik szerelme, és ez zavar igazán.
2013. jan. 8. 00:20
 7/7 anonim válasza:
Akkor téged az zavar, hogy neked ő volt az első, te meg neki a "sokadik". Most vagy irigy vagy rá emiatt, vagy inkább haragszol. Gyere rá mit érzel és beszélgess el vele. Ez alól kibújni nem lehet és ha szőnyeg alá sepred, akkor a kapcsolatra már keresztet vethetsz.
2013. jan. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!