Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi csináljak szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak szerintetek? Borzasztó ahogy a barátom viselkedik mostanában!

Figyelt kérdés
Mindig megtalálja bennem a hibát,de mikor ő a hibás akkor is.. Ma mikor eljöttem tőlük megvolt beszélve,hogy 3kor írok viberen neki! Erre ő irt nekem fb-n és ezt jelezte a telom,mondom megnézem kiirt,látom,hogy ő vissza írtam..Elkezdte,hogy mi csinálok fb-n?Mondtam,hogy láttam írt ezért visszaírtam takarítás közbe.. Elkezdett vádaskodni,hogy érdekes,hogy midig akkor írok neki vissza mikor pont ő ír nekem..Ha félóra múlva írok akkor az a baja.. Mindent a fejemhez vágott,hogy én milyen tróger vagyok,én idegesítettem fel,hagyjam békén,én elrontom a karácsonyát stb. Mondtam neki,figyelj elmegyek elszívok egy cigit és ha lenyugodtam írok neked,és te is akkor írj nekem mikor lenyugodtál.. Erre az volt a válasza: akkor holnapig ne is keressem.Megkérdeztem miért? Azt kaptam,hogy a tróger viselkedésem miatt.. Pénteken ráírtam egy osztálytársamra akit ismer a barátom,hogy mivel félévkor vizsgáznom kell nem e adna kölcsön pár füzetet míg lemásolom,a gyerek elkezdte,hogy én véletlenül se gondoljam,hogy sikerülni fog a vizsga,mit képzelek magamról,meg,hogy én ezzel felb*sztam az agyát,hogy ráírtam..Mondtam magamban,hát ez hülye ráhagyom nem állok le vele veszekedni..Erre a barátom,hogy szétveri meg ilyenek,mondtam neki hagyja a francba mert egy beképzelt gyökér.. Barátom azzal megvádolt,hogy én miért védem,biztos akarok a gyerektől valamit... Hát néha már alig bírom ezt idegileg,hogy ilyen hülye néha.. De nem lehet vele beszélni mert akkor is neki van igaza..Az anyja meg rátesz egy lapáttal mivel nem csip engem és a barátomat uszítja ellenem..Van,hogy eljövök tőlük,nincs semmibaja,aztán a nagy semmiből hirtelen ideges lesz és mindenért engem hibáztat..
2012. dec. 24. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagy te igy? Szerintem nem! Ugyhogy hagyd ott a pasit! Errol nem erdemes beszelni se vele. Nem fogja megerteni!
2012. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

minek vagy még eggyütt egy ilyen barommal?

dobd ki most karácsonykor a francba és majd észhez tér!

2012. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én menekülnék a helyedben.De ez csak én vagyok.Azt mondanám,hogy beszélj vele,de mivel írtad,hogy nem lehet,anyucira hallgat nem rád...Te tudod,hogy ez neked mennyire éri meg,de sok lehetőséget nem látok benne.
2012. dec. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezd nálam is betelni a pohár..Vagy megcsal és ezért csinálja ezt hallottam,hogy más barátnőjével is ezt csinálta ha őneki volt sza*ros a bugyija..
2012. dec. 24. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Apám is pont ilyen, ha elcsesz valamit, akkor rögtön elkezd vádaskodni, és bizonygatni hogy más a hibás, holott őt senki sem cseszegette. Szánalmas az ilyen és egy gerinctelen barom, mindenképpen azt mondanám, hogy szabadulj meg tőle, az ilyen nem változik, csak rosszabb lesz.
2012. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit több hülye vesz körbe, mint ami egészséges esetben kéne (nulla). A szégyen, hogy a főhülye a barátod.


Legalább a gerince nem fáj neki, hisz az tuti nincs.

2012. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó hát ez jó volt :DDD
2012. dec. 24. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!