Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kulfoldre utazott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kulfoldre utazott pár hétre, mindig amikor elmegy máshogy viselkedik velem. (nem keres annyit) Amikor visszajon akkor meg ugyanolyan, mint azelott volt hogy elment. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Jól megvagyunk.Szeret,de nem értem!
2013. jan. 4. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán mérges, amiért el kell mennie.
2013. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mérges, kicsit ossze is vesztunk, hogy nem keres és kiakadt mert o jól akarja érezni magát
2013. jan. 4. 13:18
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyokn pioca, nem logok rajta csak jol esne ha neha keresne mert van hogy 2-3 napig nem jelentkezik
2013. jan. 4. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Dolgozni megy vagy szórakozni? Mert ha szórakozni, akkor nyilván Tőled is szabira megy. Legalábbis én. Ha elutazok a legjobb barátnőmmel, nem hívogatom a Férjemet, mert ettől szabi a szabi. Ugyanúgy imádom őt akkor is és nem mással szórakozom, de így pihenés nekem a pihenés. Aztán ha hazamegyek le sem szállok róla egész nap mert be kell pótolni. :D Lehet párod is így működik.
2013. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem olyan szoros a kapcsolatotok, neki meg jó sűrű programja van és akár eszébe se jutsz. Ha erről van szó, akkor szerintem ne problémázz.

Az én párom hétköznap van külföldön (ott dolgozik), olyankor minden este órákat skypeolunk. Mivel egyedül ül a hotelben, nem nagyon tud mit csinálni. De ha például elutazik a szüleit meglátogatni, akkor ha én nem hívom este, akkor nem is keresne, mert velük tölti az időt és eszébe se jut. Ezen nem akadok ki, ha én utazom egyedül a szüleimhez, ugyanez a helyzet :)

Simán lehet, hogy egyszerűen ennyiről van szó.

2013. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!