Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak véleményekre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak véleményekre vagyok kíváncsi. Szerintetek ez az egész mit jelenthet? Lehetek szerelmes 2hét alatt?

Figyelt kérdés
Na szóval az a szituáció hogy 2hétig együtt voltam egy fiúval , viszont elötte kaavartunk mielött össze jöttünk. És hát kidobott,azzal az indokkal hogy ez nem működik. Abban a 2hétben míg együtt voltunk taliztunk max 2szer mert mindennap dolgozott.Írt nekem egy olyan üzenetet hogy nem szeretné hogy hamis érzéseket tápláljak iránta,és hát én ezt nem igazán tudtam megfejteni.Tudni kell h ő ki ment Ausztriába dolgozni és hát csak hétvégente jön haza. Egyik nap amikor még itthon volt elmentem iszogatni oda ahol dolgozik és hát se puszi se pá módba voltunk.Egyszer csak oda jött az asztalunkhoz és meg kérdezte h mit iszok és hát rávágtam hogy egy pohár sört szeretnék, ő pedig azt válaszolta h a vendégem vagy,és akárhányszor oda mentem a pulthoz kérni vmit mindíg meghívott.Aztán indulás elött nem bírtam ki h ne menjek oda hozzá és hát megtettem, meg akartam csókolni és nem engedte meg, én pedig rákérdeztem hogy mért? ő azt válaszolta hogy saját magam miatt, erre lenyomott nekem egy homlok puszit, én ellöktem és ott hagytam, és azóta semmi hír róla
2013. jan. 7. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz szerelmes, de hagyd a fenébe a fiút.
2013. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okoska31 ***** válasza:

bocs, nem olvasom végig. csak a kérdésedre válaszolok: szerintem létezik a szerelem első látásra.

Csak van amikor plátói marad.


nekem volt, tudom. (és plátói is maradt...:) jó, 13 voltam...)

2013. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mért mondod h hagyjam?
2013. jan. 7. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:
De drámai a sztorid vége,mint egy szappanopera jelenet.
2013. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!