Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem tényleg szeretetté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tényleg szeretetté alakul át?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 01:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Idővel igen.
2013. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Aham
2013. jan. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Mégis mit gondoltál? Sok ilyet láttam itt, hogy a csajok meglepődtek, hogy már nem ugyanazt érzik a pasijuk iránt. Mindezt tragédiaként élték meg. Pedig a szerelem elmúlása nem a vég, hanem egy magasabb szintre való lépés. De ez már érzelmi folyamat, és ezért a pusztán szexuális vágyon alapuló kapcsolatok elvéreznek. Jó reggelt.
2013. jan. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Tényleg. És kötődéssé. De attól a szex még lehet jó.


Rossz esetben viszont utálattá.

2013. jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Hogy tanult barátomat idézzem:

"A szerelem csoda! 3 napig tart"...

2013. jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Már akinél... nálam sose alakult át a szerelem szeretetté. Én azt nem hagyom, nekem az nem elég egy kapcsolathoz. Ha elmúlik a szerelem akkor ott már nincs értelme az egésznek.
2013. jan. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, akkor ilyen alapon a házasságok is érjenek szépen véget?
2013. jan. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem erről van szó. A 3. fogalmazta meg jól. Sokan összekeverik a szerelmet a lángoló vonzalommal, az újdonság varázsával. (Ami nagyban fokozza a szexualitást, élvezetet, vonzalmat). Ez elmúlik, idővel. Kötődés lép a helyére, pozitív megszokása a másiknak, beépül az életünkbe, szeretjük, mint embert, szeretjük, mint társat és mint olyasvalakit, akivel megéljük, felfedezzük a szex további útjait, vagy elmélyítjük az eddigieket.

Az a lángolás... az változik. Senki ne áltassa magát. Akit csak ez éltet, az előbb-utóbb mást keres.

2013. jan. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Viszont, ha az sem áll fenn, amit én írtam... helyette utálják egymást, akkor valóban, igazat adok:


"Ha elmúlik a szerelem akkor ott már nincs értelme az egésznek."

2013. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%
Velem a legutolsó csajom ezért szakított...De buta is volt,most meg hiányzom neki.Csak akivel már voltam,többet nem kell.A csajok egy jelentős része ribanc,és buta egy másik jelentős része csak simán buta.A szinte nem létező % a normális...
2013. jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!