Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várjak az igazira vagy próbálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak az igazira vagy próbáljak ki minden lehetőséget? 3 éve vagyok szingli.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 éve szakítottunk a barátommal, akkor nagyot csalódtam. Azóta többször randiztam már, többször akartak velem járni is, szóval lehetőségem az lett volna, de egyszerűen nem éreztem, hogy nekem az az illető kellene. Csak azért pedig nem akarok pasit, hogy ne legyek egyedül. Úgy vagyok vele, hogy várok az igazira, akit igazán szerethetek és aki igazán szeret. De azon gondolkodtam, mi van, ha nem ismerem fel elsőre az igazit, ezért elszalasztom? Ördögi kör ez, mert igazából még egy kicsit "ki is szeretném magam élni", de ha csak az igazira várok és meg is talál(om), akkor nem tudom előtte "kiélni". De mint említettem, olyanokkal sem akarok lenni, akiket meg nem szeretek. Vagy lehet attól félek, hogy beleszeretek valakibe? Nem tudom mitévő legyek, egy helyben állok már 3. éve és visszautasítok mindenkit, pedig mostmár úgy érzem, tényleg jó lenne egy társ, aki átölel és megpuszil. :(

Mit gondoltok, nagyon idióta felfogásom van? :)


L/24



2013. jan. 9. 03:19
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
erre csak azt tudom tanácsolni amit én is csináltam: menj egy olyanhelyre bulizni ami távol van a lakhelyedtől és ott éld ki magad büntetlenül, aztán amikor ugy érzed, hogy eljött a párkeresés ideje akkor indulj el a másik irányba és ott fog rád várni az igazi. :) Amúgy merrefelé laksz? :D
2013. jan. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Közép-Magyarországon. :) Köszi a választ, de az az igazság, hogy a válaszodból olyasmit "érzek", hogy pl. ha elmegyek egy másik helyre bulizni, akkor ott pl. akiket megismerek, azokkal lefeküdhetnék kedvemre, nem ismerne senki... De bármily hihetetlen, ilyenben nem lennék benne (ismeretlenül csak a csók játszhat). Egyébként maga az ötleted jó, csak én ezt nem tudom lelkiismeretfurdalás nélkül megtenni. :)
2013. jan. 9. 03:30
 3/54 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, és ami alakul. Ha meg komolyra fordul akiért nem lenne áldozat a hűség akkor meg összejössz vele.


21/N

2013. jan. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

Találd meg az igazit.

Ha ő tényleg az lesz, akkor úgy kiélheted magad ahogy csak akarod :)

Sokszor úgy veszem észre, hogy vannak a lányoknak titkos vágyai amiket nem mernek elmondani a partnerüknek aztén ha véletlenül kiderül hogy mindketten ugyanazt akarják, akkor meg örülnek mint majom a farkának :D

Szóval szerintem az az igazi boldogság amikor megvan a lelki társ, a barát, aki az ágyban megad mindent amit csak kérsz. És ez nem lehetetlen ;)

2013. jan. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem kötelező. Szerintem vállald fel a kezdetben szerelem nélküli kapcsolatokat. Így az emberismereted is nagyot fog fejlődni, tapasztaltabb leszel, és valószínű, előbb rátalálsz az igazira.
2013. jan. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:

ma 03:37


pontosan erre utaltam én is. Nem azt modntam hogy keféltesd halálra magad, hanem azt, hogy olyan helyre menj ismerkedni ahol biztosra tudod, hogy a közeli ismeröseid ill. rokonadi snem hallanak vissza semmit. Amugy én Alföldi vagyok, szóval lehet te vagy nekem az igazi xDD

2013. jan. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is vannak ilyen vágyaim, ahogy mindenkinek. :) De a kérdésem végülis nem szexuális értelmű. bár beleírtam ebbe a "kiélés" fogalmát is, ezért félreérthető lehet... na jóó, olyan értelemben is ki akarnám magam élni. :) De elsődlegesen itt arra gondolok igen, hogy olyan szerelmetes érzésem legyen, mind lelkileg... mind mindenhogy.
2013. jan. 9. 03:41
 8/54 anonim ***** válasza:

ma 03:41


ezt az érzést gyorsan magadénak tudhatod egy szombat reggeli Shevy-féle ágybareggelivel a pocidban^^ szeressük pocakot :D

2013. jan. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Prof. Shevy, én is alföldi, Bp-től pont 80 km. :P

"Amugy én Alföldi vagyok, szóval lehet te vagy nekem az igazi" --> Tudom, h csak poénkodsz :) de én erről meg azt gondolom, hogy nem azért leszek szerelmes valakibe, mert közel lakik. :)


Ahogy fejtegetitek ezt, hogy elmehetnék más helyre bulizni, ez végülis jó ötlet tényleg, ismerkedni.. ilyesmik, ezzel már csak az van, h a barátaim nem szívesen mennek más helyre, én meg egyedül nem meg indulok az éjszakába. :D

2013. jan. 9. 03:47
 10/54 anonim ***** válasza:

Szerintem még bőven van időd mindenre, nem kell kapkodni...

Aminek jönnie kell, úgyis jönni fog...

2013. jan. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!