Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan furcsa dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan furcsa dolog ez?

Figyelt kérdés

20 éves múltam, nem volt még párkapcsolatom, és nem is szeretnék. Egyszerűen jól érzem magam egyedülállóként, nem vagyok magányos.

Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egyedül ülök otthon egész nap, vannak barátaim velük sokat beszélek neten keresztül is és hetente többször találkozom velük.

Még is sok ismerős és rokon nagyon csodálkozik mikor megkérdezik, hogy van-e már valakim és mondom, hogy nincs, de jól érzem magam egyedül, úgyhogy az sem vág földhöz ha egyedül maradok, akkor kb úgy néznek rám mint a véres rongyra.

Tényleg ennyire szokatlan dolog ez?

van aki szerint kicsit magamnak való ember vagyok és ezért nem hiányzik 1 kapcsolat..



2012. nov. 29. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet még nem vagy kész rá...mert igazából még ezek a tinikapcsolatok nem olyan hű de igaziak....lehet hogy 3-5 év múlva már vágyni fogsz rá de lehet hogy nem...ki tudja? minden esetre én arra tippelek hogy később lesz igényed iylesmire...
2012. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
A csajozás amúgy is csak a számítógépezéstől veszi el a drága időt, és a dugáson kívül semmi jó nincs benne. Teljes mértékben megértelek.
2012. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

privát üzenet amit kaptam:


És fiú vagy vagy lány? Lányoktól gyakrabban hallani ilyesmit, ha fiú vagy akkor tényleg elég ritka az ilyen, de előfordul :)


Fiú vagyok és hetero.


Légyszíves Ne privátban írjatok, ennél a kérdésemnél hanem ide. Max ha nagyon muszáj :)

2012. nov. 30. 00:09
 4/14 A kérdező kommentje:
(mindenkinek ment a hasznos, további válaszokat várok )
2012. nov. 30. 00:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen még egyáltalán nem furcsa. Lehet, hogy később is egyedül maradsz, de lehet, hogy nem. Ne törődj vele, hogy mások mit gondolnak/mondanak, csak érezd jól magad.

A párom sem akart 20 évesen senkit, meg én sem. Nem akartam soha házasságot, meg gyerekeket szülni. Aztán 24 volt, mikor megismerkedtünk. Ma már házasok vagyunk, és van két gyerekünk. Erről ennyit. :)

2012. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:)



nem vagyok kapcsolat ellenes mert nem mondom, hogy soha senkivel nem jönnék össze de biztos, hogy én nem fogok kapcsolatot keresni ha majd jön magától akkor lehet..



:)

2012. nov. 30. 00:16
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a férjem sem keresett. :)

Csak elment a haverjaival a discoba inni, meg én is a barátnőimmel. Azt mondta, hogy amikor meglátott, abbahagyta az ivást, és csak figyelt. Ezt egy idő után én persze észrevettem. Összeszedte a bátorságát, és odajött. Táncoltunk, stb...

Nem tervezte, hogy csajozni fog, és mi is csak csajos estét terveztünk. Hát így történt.

2012. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem olyan furcsa, vannak ilyen emberek. Lehet az is hogy nem találkoztál még olyannak aki megfogott volna, lehet hogy 5-10 év múlva teljesen másképp fogsz gondolkozni, ki tudja. Ha nem változik semmi akkor pedig ilyen maradsz és ameddig neked ez megfelel így addig nincsen semmi gond.
2012. nov. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akárcsak én 4 évvel ezelőtt, mondjuk meg is bántam ezt a felfogásomat :(
2012. nov. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem furcsa. Ha egyszer nem érzed, hogy szükséged lenne rá, akkor nem érdemes erőltetni. Egyszerűen még nem találkoztál megfelelő emberrel. A családnak persze fura, meg az olyan ismerősöknek is akiknek már van párja, mivel ők már megtalálták a maguk boldogságát, párját stb. Aggódnak érted, ezen nem lehet segíteni, de sztem ne stresszelj miatta.
2012. nov. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!