Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket mennyire zavar az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar az amikor a párotok a múltjáról beszél, pontosabban az előző kapcsolatairól (szerelem, szex)?

Figyelt kérdés

Egy fokig még engem sem zavar, ám amikor a mással töltött szexuális életét meséli el, nekem nagyon rossz érzés hallgatni. Konkrétan én mindent elképzelek, és ahogy elképzelem néha, hogy egy másik férfi (pláne ha ismerős) hogy szeretkezhetett vele, vagy hogy ő hogy élvezhette az egészet nagyon elkeseredek, de nem tudom miért. Nála ez nem így van, őt nem zavarják az ilyen dolgok, de én mindig is azt szerettem volna más barátnőimnél is, hogy úgy érezzem én vagyok az első és egyetlen az életükben, vagy nem tudom miért lehet ez az érzés. Eddig 2 nővel volt szexuális kapcsolatom míg a páromnak olyan 15-20.


22/F



2013. jan. 9. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar, mert magától nem beszél róla. ha pedig rákérdezek, akkor csak a kérdésre válaszol, ezért nem sértődöm meg. de megértem, ha téged zavar
2013. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de nem egészséges dolog, ha ilyen fiatalon a barátnődnek ennyi kapcsolata volt. Az sem egészséges, hogy gátlástalanul beszél a szexuális élményeiről, empátiát nem tanúsítva feléd. A kapcsolat elején elég tisztázni, kinek mennyi partnere volt, de hogy élvezettel ecsetelje az aktuális párjának, kivel mit hogyan korábban, az lehet neki örömöt okoz, de boldogságot egész biztosan nem, ha ennyi embernél kellett keresnie. 27/N
2013. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szeretet éhes, sokszor érezte egyedül magát, egyik férfiról a másikhoz csapódott általában. Ő 27 éves amúgy.
2013. jan. 9. 10:20
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Akkor jó volt a megérzésem, hogy lelki problémája van. Promiszkuitásnak nevezik. És ahogy elnézem nem lett tőle jobb az élete, tehát írhat bárki bármit, sok ez a szám.
2013. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%
Nagyfokú intelligencia és empátiahiánya van a barátnődnek.
2013. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Intelligens nő, kb 24 éves korára érett be teljesen, amit írtam előtte volt rá jellemző, mert utána jött egy 4 éves kapcsolat amiből nyáron lépett ki, azóta velem van.
2013. jan. 9. 10:23
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy intelligens ember nem fogja az előző kapcsolatában lévő szexuális élményeit a jelenlegi kapcsolatába kitárgyalni-ez alap. ahogy az is, hogy ha valaki ennyire unintelligens akkor rá kell szólni: bocsánat de ez nem érdekel és nem tartozik rám c. fejezettel mindig is kiválóan rövidre lehetett ezeket a folyamatokat zárni.
2013. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Aszta,15-20 pasival volt?! Nem semmi.Igazából megértelek.Nekem se esne jól ha az aktuális pasim,beszélne részletesen a szexkapcsolatairól.Elég éretlen viselkedésre vall.Szerintem,a barátnőd sem érett még egy komolyabb kapcsolatra.
2013. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is ilyen volt, bár ő konkrétan csak 1 emberkéről beszélt állandóan.

Dobd ki még most, jobban jársz, hidd el.(tudom, szereted, nem fogod, de majd megbánod)

2013. jan. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat változott azóta, de engem akkor is zavar bármi is történt a múltban az is ő volt.
2013. jan. 9. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!