Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én tippeket szeretnék, normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tippeket szeretnék, normális válaszolóktól, hogyan bírjam ki ezt a két hónapot?

Figyelt kérdés
A barátom külföldre utazott, én csak 2 hónap múlva megyek utána. De mivel nagyon szeretem, és eddig max 5 napot voltunk távol egymástól (9 hónap alatt) ezért már most annyira hiányzik, 4 nap után, hogy már szinte fizikai fájdalmat érzek. A legnagyobb gond, hogy nem tudom lefoglalni magam, mivel nem dolgozok ebben az időszakban, a barátaim meg nem érnek rá, legfeljebb közösségi oldalon tudok velük beszélni. És éppen ezért már kezdek "beszűkülni" is. Szóval ha valaki adna tippeket, hogy hogyan tehetném elviselhetőbbé ezt az időszakot annak megköszönöm! Üdv, 19/L

2013. jan. 9. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok mozgás, film, tanulás, zene, olvasás stb. Nem olyan nehéz :) Ha nagyon nem bírsz koncentrálni, nézz meg pár vígjátékot, azok jobb kedvre derítenek.
2013. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz csinalni szabadidodben?
2013. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
zumba, fallabda, csinálj olyat ami meleltt nem tudsz gondolkodni.
2013. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Randizgass velem.
2013. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hat,telleg nehez lehet,de probalj ne gondolni ra,h most ilyen tavol van toled,jarj el bulizni,vagy csinalj akarmit ami elvonja a figyelmedet errol,ne felj,gyorsan elrepul az a ket honap,ha pedig a beszukulessel van baj,masztizz egyet
2013. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most belegondoltam a helyzetedbe, és tényleg nagyon sz.r lehet, de pikk-pakk el fog telni ez az idő ;)

Én biztos, hogy sportolnék, formába hoznám magam. A barátom rengeteget dolgozik, ezért sokat vagyok egyedül. Eddig sem voltam dagi, de erősödni szerettem volna. Ezért a nagy unalomba tornázni (ingyen, otthon BA és RR videókra) és diétázni kezdtem.

Ha magadra főzöd meg az étrended elemeit, akkor simán elmegy vele az idő (főleg az én esetemben, mert nem vagyok egy konyhatündér).

És mivel ti még 2 hónapig nem fogtok találkozni, szerintem nem lenne rossz meglepetés neki, ennyi idő alatt simán meglátszik a változás. 21/L

2013. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek !
2013. jan. 11. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!