Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol ismerkedhetnék rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék rendes, becsületes lányokkal?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 4éves kapcsolatom tavaly ért véget. Egyszerűen ha most körülnézek azt látom hogy teli van a város 15-17éves lányokkal,agyonfestve fele lezbikus,másik fele meg arra büszke hogy milyen bulikban milyen kalandja volt (hülyére ivászat-ribanckodás) bocsi a kifejezésért...

Hihetetlen ami itt megy.. jó biztos van kivétel.. és igazából szeretnék megismerni egy olyan lányt, akinek nem ezekből áll az élete, hanem egy fiúra vágyik aki hűséges,szereti tiszta szívből önzetlenül,és ezt a lány is biztosítani tudja, ne az legyen az első hetek elteltével hogy megcsalta a lány a fiút,vagy hogy mégse működik a kapcsolat, közben tegnap még aztmondta mennyire szeretlek.. Nincsenek nagy igényeim, nem az számít hogy legyen kilencmillió ismerősöd,hanem hogy tartós,hűséges,szeretetben teljes kapcsolatot akarj,és engedd hogy szeretettel forduljanak feléd. Értem ezt akár egy ölelésre,vagy akár egy szimpla bókra..


Őszinte lányok,holvagytok :/ ?

Nektek mi a véleményetek erről?? Kort és nemet írjatok.

Köszönöm !



2013. jan. 9. 15:41
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
az ilyen lányok most is éppen egy hosszútávú kapcsolatban vannak :D
2013. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
Akkor talán 20 évesen ne 15-17-esek között keresgélj.
2013. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
44%

Bakker 4 év után hogy lett vége? Én ennyi idő alatt már megházasodnék vagy nem várnék még 2 évig se. Vagy működik vagy nem. Valahogy nem lehetett megmenteni a kapcsolatot?


Talán netes társkereső oldalakon találsz még rendes lányokat, de résen kell lenni kik a valósak és kik a kamuk. Egy biztos: éjszakai szórakozóhelyeken nem találsz rendeset. Nyáron lehet ismerkedni rendezvényeken, a tél nem a legmegfelelőbb időszak.

2013. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 Patrik24 ***** válasza:
80%
Egyetértek veled, de abban is biztos vagyok, hogy vannak még rendes, becsületes lányok, már csak azért is mert a barátnőm is ilyen. De tény, hogy nagyon nagy mázli kell ahhoz, hogy egy ilyennel találkozz, mert a többség olyan amilyennek leírtad.
2013. jan. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
58%
elég sok ilyen szingli lány van :) legtöbbjük otthonülős vagy tanul reggeltől estig. Esetleg társkeresőkön megtalálhatod. De egyébként vannak normális csajok bulikban is!! Csak a sok sminkes, rövidszoknyás feltűnő ribik eltakarják őket! Nyisd ki jobban a szemed! :))
2013. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
12%
Őszinte lányok nem léteznek.
2013. jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Nyugodtan keress 15-től 25 éves korig.

Javaslom a táncházakat.

2013. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Keresgéltem én 16-20 év körülieket..

Bulikba nem járok,mert az nem az én világom,láttam belőlük már eleget,én máshogy nőttem fel. én akkor érzem igazán jól magamat,ha valakit átölelhetek és szerethetek,és tőle szeretetet kapok.

Most lehet a téli depi vágott be nálam,de akkor is,hiányzik a szeretet.. mindenképp tennemkell ez ellen, köszönöm a válaszokat, írjatok :) !

2013. jan. 9. 16:30
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Ilynekkel én még barátkozni sem akarok, olyan kiábrándító, mikor szinte fel sem ismerem egy-egy barátnőmet a sok smink miatt. Amik meg a bulikban mennek, részegen mindenféle vadidegen csávóra rámásznak. A megcsalásról nem is beszélve, ha nem kívánja már valaki a párját miért nem hagyja ott, miért létesít szexuális kapcsolatot egyszerre több emberrel? Undorító. 19L
2013. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

ma 16:59



Nálad is az igazság! Nem kevés ilyen példát hallottam már, pont ezért nem is járok bulikba. Pont azért hogy ilyen meggondolatlan,és felelőtlen emberekkel találkozzak.

Valóban, ami nem megy nem kell erőltetni hagyja ott a másikat és kész,keressen mást vagy élje az életét amit akar. De az hogy "ha szeretsz elengedsz a buliba" aztán egy idő után kiderül hogy megcsalta a másikat, na az.... az brutális, akár fiú akár lány az illető. ez piszkosság.

2013. jan. 9. 17:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!