Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eléggé bizonytalan típus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé bizonytalan típus vagyok. Volt már pár barátnőm, de általában átvágtak. Most is van egy barátnőm, akinek komolyak a szándékai ( nekem is ) De eléggé elbizonytalanodok néha. Hogy legyen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem az ő hibája, hogy nem bízok az emberekben, de azért érthető. Hogy csináljam, hogy bízzak benne? Mármint sokszor próbáltam nem összekeverni a kapcsolatokat, de a féltés bennem van, hogy mi van ha.

2013. jan. 9. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Idővel változik.Addig óvatosan.De haladjatok
2013. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egészséges kapcsolatot szeretnél, akkor kénytelen vagy megengedni, hogy ha úgy alakul, akkor átvágjanak.Azaz egy lapra teszel fel mindent.Aztán a jövő úgyis megmutatja az igazat.
2013. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy egy jó kapcsolat alapja a bizalom.Adj esélyt ennek a lánynak,főleg ha azt látod rajta,hogy komoly gondolkodású.Persze az óvatosság nem árt,de próbáld átadni magad az érzéseidnek!Persze nyilván a bizalom kiépítéséhez is idő kell,az sem mindegy,mióta vagytok együtt,de akkor is próbáld elkerülni az ilyesféle gondolatokat,hogy mi mi van,ha...
2013. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon igyekszik a csajszi. Azt mondja, hogy: én nem vagyok olyan, én nem vagyok olyan mint a többi. Stb.. de ezt már hallottam párszor... Azt mondja nem hagy el, de ebben az elromlott facebook világában ki tudja mi lapul a profilon belül. Nem féltékenykedni akarok, de szerintem mindenki tudja, hogy amióta van facebook a párkapcsolatokban többen kacsintgatnak félre, mert ott nem derül ki. Ezért is kicsit aggódok. Próbálok felnőttesen gondolkozni, de a féltés akkor is ott van. Amúgy 20/F vagy ok.
2013. jan. 9. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Barátnőd hány éves?

Mintha a barátomat hallanám.Próbálok türelmesnek lenni vele,de sokszor az őrületbe kerget a bizalmatlankodása,féltékenykedése.Én tényleg nagyon szeretem őt,de ha nem változtat a hozzáállásán,nem lesz jó vége.

Próbálj meg bizni benne,künönben pont emiatt veszited majd el.

2013. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*különben
2013. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

17.

húha, remélem te nem a barátnőm vagy :DD

2013. jan. 9. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:
:) nem,én 19 vagyok,de már azt hittem esküszöm,hogy a barátom tette fel a kérdést,ugyanis ő is látogatja az oldalt :D
2013. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mi tévő legyek?
2013. jan. 9. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!