Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akivel nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel nagyon szeresük egymást de a távolság miat nem lehet semmi milegyen? ( böveben lent, jelen pilanatba is csak sirni tudok )

Figyelt kérdés

Aval a fiúval nagyon szeresük egymást de fél év után birunk taláálkozni mert szünetbe az apja nem birja elhozni mert mesze lakik tölem éngem meg apám nem enged suli után nyáron ugyan arra a helyre megyünk suliba ott majd birunk találkozni de adig kitudja milesz megigérte hogy kibirja de én félek hogy nem fogja sirok mint egy hülye liba pedig újévkor megfogadtam hogy egyetlen fiú miat sem sirok de ugylátszik nem tartotam be mert egy hülye vagyok :'(


14/L



2013. jan. 10. 01:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
helyesirást ne nézétek nem érdekel most semmi
2013. jan. 10. 01:06
 2/14 anonim ***** válasza:
akkor a válaszok se érdekelnek :)
2013. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel a kérdésed, mégis tudok helyesen írni. Művészet!
2013. jan. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
légyszi most ne .... a válasz érdekel
2013. jan. 10. 01:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Par ev mulva belatod h komikus
2013. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés, csak netszemét formájában idehányt nyafogás.

Mégis milyen választ vársz? Hogy azt mondjuk, hagyd ott a sulidat és szökj oda hozzá?

Mást nem tudsz tenni, mint hogy vársz.


A helyesírásról meg annyit, hogy az elgépelés az oké. De amit te művelsz, az színtiszta igénytelenség. Igénytelen kérdésre meg nem fogsz normális választ kapni még akkor sem, ha esetleg tényleg igazi kérdésről van szó.

2013. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Komolyan fizikai fájdalmat okoz az ilyen helyesírást olvasni ...

Kedves kérdező! 14 éves vagy, azaz sírdogálj csak utána. Majd elmúlik ... és nemsokára kinövöd ezt a tini korszakot és akkor nem lesznek ilyen problémáid.

2013. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindenki azt hiszi, hogy CSAK EGYETLEN pasi/csaj felel meg az ízlésének! Több százezren vannak! Nincs olyan pasi és csaj, aki miatt érdemes lenne feladni a helyesírási szokásaidat és igénytelennek állítani be magad! Ez tényleg nyafogás és nem kell sok, hogy magad is nevess (vagy inkább szégyenkezz) emiatt a levél miatt.


Ha én sírnék, hogy elhagyott a párom, annak lenne értelme!

Lassan 20 éve vagyunk együtt és több gyermekünk is van ...

És csak azért, hogy tudd, ő 20 volt, amikor találkoztam vele. ... Szóval van még időd, nem kell ettől úgy kiborulni.


43/F

2013. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fejezd abba a hisztit, kanalazd össze magad és tanulj meg helyesen írni, mert így senki nem fog komolyan venni!


Félév nem kibírhatatlanul hosszú idő. Tudjátok tartani a kapcsolatot skype-on, vágni a centit, hogy majd nyáron találkoztok, stb.


Amúgy meg: ha annyira szeretitek egymást, mint ahogy mondod miért is nem hiszed el a srácnak, hogy bírni fogja nélküled?

2013. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért mert ö nem ide valósi és arra felé vannak 100 szor szebb lányok mint én félek
2013. jan. 10. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!