Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mi az a "távolság",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az a "távolság", amit még bevállaltok egy lány miatt?

Figyelt kérdés

:)

Pesten lakom, a barátom pedig Szegeden..egy hónapja jöttünk össze, eléggé a kapcsolat elején

(de azt hiszem nemsokára már a végén is)

Eddig hetente egyszer találkoztunk, hétvégén, eddig mindig ő jött hozzám.

(ebből 2x amúgy is jött volna a városba, munka miatt)

Valamelyik nap szóvá tette, hogy ez neki nem fog menni..(nem tudom, hogy anyagilag vagy időben értette-e ezt)

Ha anyagilag, akkor nem értem, állandóan a pénzével kérkedik, szülei nagyon jól állnak ilyen téren és ő sem panaszkodhat, dolgozik és mivel otthon lakik, nem kell olyanokra költenie, mint pl nekem, hogy ruha, kaja, pláne lakbér és rezsi..

Kocsija is van, azzal autópályán ideér elég hamar ahhoz képest és senki nem mondta hogy állandóan neki kellene hozzám rohangálnia..

De szerintetek jogosan érzem azt, hogy azért az elején még neki illene hozzám jönni, úgymond udvarolni, vagy ez már manapság nem szokás?

Meg fölleg hogy amúgy is elég gyakran jön a városunkba a munkája kapcsán.

Nem értem miért nem tudja felfogni, hogy fölleg ünnepek után, kiköltekezve, a diákfizumból, lehet nincs pénzem hetente utazni hozzá, mikor ő meg amúgy is jobban áll anyagilag.

Szóval szerintem ez csak ilyen lerázó szöveg lehet a részéről?

Köszi előre is ha valaki elolvasta és ír és bocsi a sok rizsáért.



2013. jan. 6. 13:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

és légyszi ne írjátok azt, hogy lehet a viselkedésemre unt rá vagy ilyesmi, mert az biztos, hogy nem, mert nem vagyok az a kingörcs, beképzelt, nyafka liba tipus

mikor ezt felhozta akkor is megnyugtattam, hogy én is szeretnék hozzá menni, de nem fér bele a keretbe most..

csak ő nem megértő ilyen téren

2013. jan. 6. 13:19
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez veszett "kapcsolat". :(
2013. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát ekkora távolságot nem vállalnék be. Max ha egy városba élek a lánnyal kb 2 évig és aztán költözés vagy munka végett, csak hetente egyszer tudnánk találkozni. De én semmiképp sem mennék bele ekkora távolságba. De amúgy is a szerelmet nem km-ben mérik, de ha még nincs szerelem..?!
2013. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Köztünk 170 km van és úgy jön ide, hogy nincs itt munkája. Egyetemre jár, idén diplomázik, mellette dolgozik, otthon segít az idős nagymamának mégis van ideje. Az idő nem lehet kifogás.

Egyébként nálunk úgy volt, hogy kéthetente találkoztunk és a 4. alkalomnál mentem először én. Most megpróbálunk felváltva menni.

2013. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Volt olyan kapcsolatom ahol 40 km volt, de az inkább csak s szexre épült, 3 hónapig tartott, mert meguntam az ingázást. Tartósan kapcsolatnál max 10, esetleg 20 km-t vállalnék be, mert ezt a távolságot bármikor le lehet nyomni akár kocsival, vagy busszal, de ha minden kötél szakad akár bringával is.
2013. jan. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hát lehet igazad van, de miért?

amúgy napok óta nem keres..de én sem őt..ez azért durva szerintem, mert nem fél éve vagyunk együtt, hanem egy hónapja, amikor "még tartania kellene a rózsaszín felhőnek"

igazából lehet a volt barátnője felöl fúj a szél, hiába vagyok én aránylag normális meg nem is túl csúnya, egyszerűen nem bírja elfelejteni, ha én megfeszülök, akkor sem, csak ezt nem vallja be magának (meg eddig én sem magamnak, de kezdek erre ráébredni:S)

2013. jan. 6. 13:24
 7/16 A kérdező kommentje:

5-ös ez aranyos..10-20 km tényleg nem sok, annyit bicóval még én is bevállalnék:D

de nem értem miért 1 hónap után jön erre rá, hogy messze lakok:D

amúgy meg oda szeretnék menni mesterképzésre, ahova ő jár, szóval ha kibírnánk nyárig, ősztől okés lenne a dolog, csak én ezt direkt nem mondtam el neki, hogy próbára tegyem, hogy fontos vagyok-e neki annyira, hogy a távolság sem akadály köztünk, de úgy látszik nem..

2013. jan. 6. 13:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is most úgy mond távkapcsolatba vagyok kb 1 hónapja úgy hogy nem is találkoztam a sráccal mert ismerősöm mutatta be nekem skype-n. Én anyumtól kértem tanácsot ő mondta hogy ha egy fiú meg akar szerezni valamit/valakit akkor tuti hogy mindent elkövetne hogy lásson. Ha meg nem csinál semmit akkor meg nem szeret igazán...
2013. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8-as, igaza van anyukádnak:) ezt én is íg látom, szóval szakítunk..az az igazság, hogy annyira nem is voltam szerelmes, ha belegondolok, csak nagyon akartam ezt kettőnk között, mert amúgy egy rendes srác.

köszi mindenki válaszát, mentek a zöld kezek is ám;)

2013. jan. 6. 13:38
 10/16 anonim ***** válasza:
5 kilóméter. Ha nagyon csúcsnő, akkor maximum 15 kilóméter.
2013. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!