Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor szemezgetek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szemezgetek egy lánnyal pl a vasútállomáson várakozva, és a lány is néz, szemez velem, akkor mit gondolhat? Hogy mit néz ez a b**om, vagy azt hogy mikor jön már ide ez a b**om?

Figyelt kérdés
Nem merek soha odamenni egyhez sem pedig sokszor egyértelmű jelek vannak hogy mennem kellene. Volt olyan is hogy odajött hozzám egy, kb. 2 hete, akivel szintén szemeztem, és megkérdezte hogy mikor indul a vonat ....x-be? miközben ki volt írva egy 5 méteres digitális táblára minden. Szerintem én vagyok nagyon h*lye :/ de ha odamennék egyszer valamelyikhez, és elutasítaná a beszélgetést, én az ilyen dolgokat nagyon nehezen élem meg. :( Hetekre magamba zárkózok, és mindenféle nyomoréknak gondolom magamat pedig nem vagyok az. Adjatok pár jó tanácsot légyszi

2013. jan. 11. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azon gondolkozik, hogy el tudod-e énekelni Pákósan a megy a gőzöst..
2013. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

valami olyasmit gondolhat, hogy

"ez a hülye b**om szemét f*sszopó b**om állat b**om köcsög b**om"

2013. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok mikor néz egy fiú vagy szemezem vele,hogy tetszem neki azért néz van van rajtam valami? Miért nem jön ide hozzám és hív el?! persze ha tetszik nekem ,ha csúnya inkább elfordulok :D
2013. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már leszólított egy csaj, elég gáz, hogy nem kezdtél el dumálni vele. Egyértelmű volt a szitu. Ezért gondolhatnád nyomoréknak magad és nem azért, mert odamész és esetleg visszautasít :/
2013. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis alkeszt és felszabadultabban megy a csajozás. A Red Bull szárnyakat ad, a pia önbizalmat!
2013. jan. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
pont ez az hogy soha nem akarnak elfordulni hanem fojtatjuk míg addig jutok, hogy leégetem magamat és sz*rul jövök ki az egészből. jó nem akarok nagyképű lenni, van aki elfordul, vagy nem néz rám többet, de elég ritka.
2013. jan. 11. 19:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értem ugyebár:

1. zavar téged ez a dolog, hogy itt-ott néz egy lány, és nem mész oda hozzá. Lenne lehetőséged, de elszalasztod. Ezért is idiótának, nyomoréknak stb. gondolod magad, tehát megbánod. Most is bánt a dolog, különben nem írtad volna ki ide.

2. Ha odamennél hozzá, de elutasítana, akkor meg azért gondolod magad idiótának... és hetekig csesztetne az is.


Tehát akármit csinálsz, az neked rossz ebben a szituációban. Világos pedig, hogy ilyen esetekben mégiscsak kezdeményezned kell, mert előbb-utóbb horogra fog akadni valaki. Ehhez tudatosítanod kell magadban, hogy a csajozás úgy működik, hogy 10-ből 9 lány el fog utasítani! Ha bemész egy öltözőbe, biztos, hogy fogsz látni pár f@aszt, ha akarsz, ha nem. Ha elkezdesz csajozni, biztos, hogy sokszor pofára fogsz esni, ha akarsz, ha nem. Ez ezzel jár együtt. És nem olyan nagy katasztrófa, tehát meg tanulnod, hogy ha pofára ejt egy lány, akkor ne önmagadat marcangold utána, hanem szard le :D Utána simán oda tudsz menni majd egy csajhoz, ha nem veszed komolyan. És ha a csaj is látja rajtad, hogy lazán veszed, és nagy az önbizalmad, az csak annál jobb az ő szemében.


Egyébként azt szeretném utoljára megjegyezni még, hogy sztem azért nem buszmegállóban meg állomáson a legszerencsésebb csajozni. Sok csajnak nem hiszem, hogy bejön, ha vadidegen pasi csak úgy odamegy hozzá...Még ha néz téged, akkor sem mindig. De ez csak az én véleméynem. Sok sikert!

2013. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem összekevered a nézést a szemezéssel.

pl akkor se tudok nem odanézni ha valaki veszettül ellenszenves meg akkor se ha nagyon szimpatikus. De ez csak nézés. A szemezés az nyílt, erotikus flörtölés. Egy ilyen utána ha beszélget valaki, akkor nem a menetrendet kérdezi, hanem valami olyasmit hogy kihez menjenek fel. Ezt kicsit lesarkítottam, de ez kell hogy megértsd.

2013. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad nem az a baj, hogy nem mersz odamenni, hanem nem akarsz odamenni...mert nem tudod mit mondhatnál annak a lánynak, hiszen nem is ismered, és ő se téged, vagy az, hogy lekoptat, pont azért mert idegen vagy neki, nem tudja mire számítson tőled. Épp emiatt úgy érzed jobb is ha nem mész oda, és megkíméled magad és őt is egy kellemetlen helyzettől. Én is ilyen vagyok egyébként. Ezért nem merek odamenni és megszólítani idegen lányokat, pedig néha lenne késztetés, az ösztöneim vezérelnének, hogy szólítsam meg, de a józan eszem viszont meggátol. Ezt kellene valahogy leküzdeni. De a fő ok tényleg az, hogy nem tudom mit mondjak neki. Szia, mizu, hogy vagy? ezt egy idegennek? akkor kicsit szemilisnek gondolna nem? Vagy szia megtetszettél, ismerkedünk? az meg túl nyomulós. Vagy kérdezzem csak meg hogy mikor indul a busz/vonat? De akkor mégis hogy adjam a tudtára ezután, hogy ismerkedni akarok vele?
2013. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!