Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet normális kapcsolat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet normális kapcsolat egy 28 éves férfi és egy 19 éves lány között?

Figyelt kérdés

Elég soknak tartom a korkülönbséget !

:-/


2013. jan. 11. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok a különbség. Nincs itt semmiféle generációs szakadék. Ugyanabban a világban éltek.
2013. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:

Talán igen , talán nem.

Én elvből nem jönnék össze 19 éves lánnyal.


De van akinek ez nem probléma. Mindenki másképp gondolja.

2013. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2013. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

hátt kicsit sok igen. A kérdés az, hogy mennyire passzoltok majd össze gondolkodásmódban?

Mennyire felnőttes a csaj viselkedése/gondolkodása?

2013. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Nem értek egyet az elsővel. Van generációs különbség még egy 18 és egy 22 éves között is. Az egyik most lép be az egyetemi világba a másik már javában benne van. Nekem nem is működött emiatt egy kapcsolat. Én együtt járást akartam a másik szexet. A 19 éves lány nem feltétlen akar komoly kapcsolatot egy 28 éves remélhetőleg már megállapodna. Nagy a korkülönbség nem egy világban élnek. A 19 éves élete javában van tovább tanul a 28 éves már dolgozik a megélhetésért küzd (jobb esetben)... Szerintem nem jöhet ki jó a kapcsolatból.
2013. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ASOT ***** válasza:
0%
Nocsak, 5-öske milyen jól megfogalmazta :)
2013. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A lány az én lennék ... :-)

Amikor együtt vagyunk, mindig nagyon jól érezzük

magunkat, kedveljük egymást!

Nem csak érzelmileg, testileg is vonzódunk!

2013. jan. 11. 15:03
 8/13 ASOT ***** válasza:

Ha 10-en azt mondjuk, hogy nem, és felejtsd el a dolgot, akkor sem teszed majd azt mert teljesen odáig vagy a pasiért.


Akinek meg ez nem gond az meg nyilván támogatni fog ebben, hogy igen is működhet.


Vagyunk akik kezdenénk 19 éves lánnyal de vagyunk akik elvből nem!


Szóval így is úgy is meg fogod vele próbálni, aztán majd kiderül, hogy mi lesz! Hajrá! :)

2013. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

attól függ! ha kiemelkedően értelmes a csaj akkor igen! amúgy meg nem hiszem, h. ezen kellene paráznod. hiába tervezed el előre, h. ez lesz a nagy szerelem ennyi idősen még lesz egy tucat palid... én a pali helyében alaposan.... :)

25!

2013. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Vany egy csomó nálad sokkal idösebb lány, akik olyan éretlenek, h sok tini érettebb náluk. Van akinek sosem nö be a feje lágya. Ismerek olyan 18 évest, aki meg ha nem tudnám h 18 lenne, 25-nek is kinézném viselkedésben. Nyilván más még az élethelyzetetek, és az probléma is lehet, de szerintem csak ebböl az adatból ne csinálj problémát:)
2013. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!