Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de. (? Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves lány vagyok, jó tanuló (4-es). Van egy srác aki ugyanebbe az iskolába jár és nagyon tetszik. Az a baj, hogy szerintem ő még azt se tudja, hogy létezek. Tegnap azon gondolkoztam, hogy bejelölöm Facebook-on és aztán beszélgetünk és így megismerjük egymást, de nem mertem. Ma megint láttam, de nem mertem neki köszönni se, mert attól félek, hogy nem is figyelne rám, vissza se köszönne... Szerintetek mit tegyek? (A fiú 17 éves)

2013. jan. 11. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, ha tényleg érdekel a fiú, de ő nem igazán tud rólad, akkor tényleg neked kell felhívni magadra a figyelmed. Ha köszönsz neki a folyosón, akkor valószínűleg vissza fog köszönni, de valószínűleg a köv. pillanatban már el is felejt, úgyhogy nem ezt ajánlom.

Hát sztem a legjobb, ha bejelölöd facebook-on és ráírsz. Akkor tudni fogja, hogy bejön neked, és rajta áll, hogy utána kezdeményez-e vagy sem. Szedd össze a bátorságodat szerintem. Veszteni valód nincsen, és utána hidd el, sokkal jobban érzed majd magad, ha ráírsz. Addig úgyis csak őrlődsz és gyötrődsz :) Sok sikert!

2013. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazad van, jelöld be facen utàna ìrj rà.Ez lehet a legjobb megoldàs.
2013. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak hogy jó tanuló vagy nem tudom mi jelentősége van. Jelöld be facebookon és írj rá. Ha te is érdekled őt keresni fog. Csak először tudnia kell hogy létezel.
2013. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: Elolvastam a kérdéseket és páran odaírták, gondoltam énis odaírom.

Köszönöm mindenkinek amúgy, bejelöltem. :)

2013. jan. 11. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!