Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri? Vagy felesleges küzdeni?

Figyelt kérdés

Lassan 4hónapja,hogy összejöttünk a barátommal. Mondjuk úgy,hogy én 'kinéztem' magamnak a suliba,mert nagyon tetszett aztán beszélgetésbe keveredtem vele és kiderült,hogy már egy féléve próbálkozott nálam csak én lekoptattam,én pedig nem is emlékeztem rá,nem siettük el majdnem egy teljes hónapig ismerkedtünk,aztán belevágtunk.Nekem is nagy töréseim voltak előtte és neki is. Előttem volt egy 3éves kapcsolata ami eléggé tönkretette lelkileg... az a lány volt neki az első igazi. És félek,hogy még mindig őt szereti. Ritkán összefut vele véletlenül a városba és olyankor teljesen kikel magából,ideges lesz és a többi. Amikor felhozom a témát véletlenül vagy valahogy szóba jön akkor teljen megváltozik,sokkal jobban érdeklődő lesz és a többi. Mindenhogy próbálja bizonyítani,hogy csak engem szeret,de én nagyon sokat csalódtam már a férfiakba és nehezen hiszem ezt el.Már azt is mondta,hogy eljegyez hogy bizonyítsa,hogy örökké velem akar maradni,de hát ez még korai lenne. Az első 1hónap volt elég kritikus,akkor szerintem sokat gondolt rá és álmodott is vele. Az utána következő 2hónapba szinte semmit,eléggé jól megvoltunk. Aztán volt egy hatalmas veszekedésünk,utána kértem,hogy meséljen régi dolgokat (nem az exére gondoltam,de arról mesélt) és elsírta magát... hogy ne haragudjak,de nagyon szerette és a többi. Megöleltem és mondtam neki,hogy ne aggódjon itt vagyok,nem kell mitől félni,elfogom múlasztani a fájdalmát.. nagyon jól eshetett neki,mert azután nagyon más lett,mintha sokkal jobban szeretett volna,nekem pedig nagyon fájt. Most a hetekbe találkozott vele véletlenül megint,arra felé dolgoztak ahol a csaj jártas és látta suliba menni... azt mondta,hogy odaakart menni megverni.. vagy jól beszólni neki,amiért megalázta (a csaj egész végig a kapcsolatukba hülyének nézte). És azóta teljesen máshogy viselkedik...mintha már nem akarna annyira velem lenni! Volt egy beszélgetésünk is a csajról.. mondta hogy mennyire jól nézett ki mikor jártak meg minden.Az utca közepén ordítottam vele,hogy fogja már be,annyira fájt nekem... Amúgy nagyon érdekes srác. Amikor megismertem nagyon rossz fiú volt,sok balhéba benne volt és kicsapongó életmódot élt nagyon,mióta együtt vagyunk azóta viszont minden ilyen dologról letett és kimarad a zűrös ügyekből,elvileg miattam...

Szerintetek hagyjam a srácot mert még az exét szereti? Vagy várjak még hátha kiszeret belőle?



2013. jan. 11. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehez kerdes. Ha ugy erzed nem Teged szeret akkor talan jobb lesz nelkule. De tarthattok egy kis szunetet is, hogy tisztazza magaban az erzeseit.
2013. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő teljesen biztos abba,hogy engem szeret és az ő szavaival 'minden érzésem csak felém irányulnak' és már mondtam neki a szünet dolgot,de azt mondta hogy nála olyan nincs,ha szünet akkor vége... párszor már szakítottunk,néha én mondtam ki néha Ő,de még sose bírt úgy elköszönni vagy aludni menni,hogy ez így is maradjon... hercegnőjének hív meg minden,látom azt hogy szeret..de ha a csaj előjön akkor... :s
2013. jan. 11. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én barátom is egyszer elmondta hogy bizony az exét jobban szerette. El tudod képzelni milyen volt... padló kész...

Szakított velem egy vita után, mert hogy nem szerelmes. Én békénhagytam, tudtam hogyha akar majd keres... És keresett is. Rájött hogy mekkorát hibázott, és ő sem tudja mi lelte akkor de visszajött és hagytam hogy küzdjön értem, és megtette!

Szerintem egy kis szünet nem ártana.. az első 24 óra a legnehezebb de valamivel foglald el magad és meglátod mi lesz, engem egy hétig nem keresett aztán mindennap onnantól és megnyílt. Ráhagyod és meglátod mi lesz.

2013. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem bírja ki.. a múltkor néztem az időt,szakított velem mert megint nem hittem el,hogy igazat mond (fura volt,kidobott és akkor úgy köszönt el,hogy szeretlek életem...na mindegy) és 17percig bírta.. utána 30levél könyörgés,folyamatosan csörgött a telóm,hogy nem gondolta ám komolyan... nem tud meglenni nélkülem. Amikor a múltkor is szakítottunk elsírta magát,előtte meg egy kisebb veszekedéskor is folytak a könnyei.. amint azt érzi,hogy elveszíthet akkor elkezd nagyon teperni és mint egy kisangyal úgy küzd folyamatosan...
2013. jan. 11. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!