Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes próbálkoznom a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkoznom a lányoknál?

Figyelt kérdés

Ha igen hogyan?

A külsőm nem rossz, sok ismerős szerint ha megnyílnék sok lány örülne nekem. Magas vagyok, 184cm 78kg.

A csalódásoktol felek.

Ha meg vannak az adottságaim hogyan fordíthatnàm a javamra?



2012. dec. 29. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
pacsizhatunk, ugyan ez a helyzet:D
2012. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
hát ha képet raknál akk több válasz lenne mert igy csak 3 dolgot tudunk rolad:magasság,súly,és hogy vagy joképu vagy vagy rendesek a haverok:) am ne félj a csalodástol...van egy szabály a 99pofon..ha egy buliban megkérdezed a csajoktol melyikojuk fekudne le veled 99 pofonvág de mindig lesz 1 aki igent mond (nagy számok törvénye alapján)ez igy van a pártalálással is persze kisseb számokkal de ha vaakinek igazán teccel azt észre fogod venni,feltéve ha neked is teccik :)huh remélem kielégitő a válaszom :)
2012. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem haverok mondtak, mások. Ide tettem mar fel képet, és csodálkoztam is h mennyi pozitívumot kaptam.

Egyébként az utóbbi időben sokat értem, mar egyre jobban túl tudom magam tenni egy esetleges csalodason.

Amit pedig leírtál az utolsó mondatban és igaz, akkor mar valszleg megtaláltam azt a személyt, csak nem járok még vele. Felénk csaj.

2012. dec. 29. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
igen igazábol ha nagyon racionálisan nézed ezt akk legnagyobb esélyunk a nálunk 1-2-3 évvel fiatalabb és/vagy önbizalomhiányos lányoknál van (legalábbis 16-20on éves korban :)
2012. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Theodorik84 ***** válasza:

Csak akkor ne próbálkozz lányoknál ha meleg vagy, amúgy meg mindent bele. Segítek az első lépéshez: odalépsz, köszönsz neki, kérdezel tőle valamit amire nem "igen és nem" lehet a válasz, figyelsz arra mit mond és továbbirányítod a beszélgetést....

De ha félsz a csalódástól akkor soha ne próbálkozz mert a csalódás benne van az életben, vagy légy férfi és ne félj...

2012. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!