Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is megkönnyíti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megkönnyíti az ismerkedést/kezdeményezést a fiú szemszögéből idegen lányoknál ha előbb csak "baráti/haveri" alapon közeledik, nem párszerzési céllal veszi fel a kapcsolatot velük?

Figyelt kérdés

Mert szerintem sokan azért nem mernek/félnek kezdeményezni idegen lányoknál (izgulnak, stresszelnek, nem tudják miről beszéljenek stb.) mert ugye megtetszik nekik a lány és egyből meg akarják hódítani stb. az egészhez az elejétől fogva úgy állnak hogy (bocs hogy így fogalmazok) fel akarják szedni.

(márpedig ha haveri alapon jól megismerték egymást akkor az is lehet hogy türelmetlenségből a lány fog lépni, és szerintem ha a legelején a lány visszautasítja a fiút az így kevésbé megrázó mert csak a baráti közeledést utasította vissza)


Ha lehet a válaszaitokat bővebben fejtsétek ki légyszives. Köszönöm.



2013. jan. 11. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
igaz,jóötletnek tartom
2013. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen jobb előbb csak ismerkedni, és később, ha tényleg illenek egymáshoz a felek, akkor kezdeményezni. Viszont ezt elég nehéz kivitelezni bizonyos esetekben (pl. egy nagyobb társaságban viszonylag könnyű haverként közeledni valakihez, de utcán úgy leszólítani, hogy "leszel a barátom" - szóval szerintem ez elég hülyén jönne ki :) ).
2013. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú távra tervezel valakivel, akkor szerintem jobb ha először barátként ismered meg. Így könnyebb is ismerkedni, mert nincs stressz és visszautasítás.
2013. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. Meg egy csaj sem mindig tud mit lépni arra, hogy egy vadidegen nyomul rá, de ha megismeri előtte valamennyire akkor neki is könnyebb. A könnyűvérű csajokat fel lehet szedni ismeretlenül, de azok a lányok általában nem akarnak komolyat, vagy van nekik valaki aki tetszik, csak szórakozni akarnak. A komolyabb/ visszahúzódóbb csajok egy része pedig visszariad egy vadidegentől, vagy mert úgy érzi hogy meg akarja húzni, vagy egyszerűen nem bízik benne elsőre, ezért élből visszautasítja. Haverként megközelíteni szerintem amúgy is jobb, nem kelti azt a látszatot hogy a srác csak a külső miatt akar vele lenni. Pedig ugye az az igazság, de aki komoly kapcsolatot akar nem a külső alapján választ elvileg.
2013. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ezt adom,én például gyűlölöm amikor hirtelen megismerek egy új srácot,és már rögtön nyomul.Persze általában csak facebookon mernek likeolgatni-bökdösni..Lehet ez már az én bajom,de így egy olyan sráccal is nehezen tudok kezdeni valamit aki pedig nekem is tetszik.Valahogy ilyenkor ott van a levegőben az az érzés hogy a külsőm számít neki elsősorban/kezdeti időszakban. Ajj de imádnám ha egy barátság átalakulna szerelemmé.Na jó ez már csak ilyen lányos álmodozás..
2013. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is így a legjobb. X hét/hónap után már látod, hogy milyen gondolkodású, fel tudod mérni, mennyire illenétek össze, a csaj is biztosabb lesz kettőtök dolgában, aztán lehet, hogy úgy alakul, hogy mégsem jön be, mint barátnő, de havernak meg tök jól elvagytok, és szereztél magadnak egy új barátot. Nekem eddig az összes barátom a haverjaim közül került ki.
2013. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én nem tudok haverkodni sem lányokkal, mert élből elutasítanak, mivel ronda fiú vagyok.
2013. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7: akkor te valamit nagyon rosszul csinálsz! Haverkodni nem úgy kell, hogy rátelepszel a csajra, meg egyértelmű a hátsó szándék, mert akkor még szép, hogy elutasít!

De ha valakivel lehet dumálni, nem nyomul, kellemesen el lehet vele ütni az időt, akkor nincs nő, aki elutasítaná!

2013. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik, ha valaki így akar ismerkedni. Ez segít abban is, hogy a két fél megismerje egymást, mielőtt belevágnak egy kapcsolatba.
2013. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Tuti megkönnyíti, fiú szemszögét nem tudom de lány ként is felszabadultabb az ismerkedés ha csak szimpla ismerkedés. Nincs az a feszültség mint ha meghívnak egy randira, hogy lesz e téma, vagy kínos csönd, mert nincs miről beszélni. Ha randi és tetszik a csávó lehet, hogy önkéntelenül is meg akarunk felelni az elvárásainak, ezért esetleg nem is tudjuk teljesen önmagunkat adni. Persze ezt akkor nem vesszük észre, csak miután vége a kapcsolatnak.Ezért jó amit te mondasz, hogy ha szimpatikus az illető barátság, ha nem akkor ugyis megszakad a kapcsolat előbb vagy utóbb.

De hátrány is lehet ha így közelíted meg a lányt, akkor számítani kell arra is hogy tényleg csak barátok lesztek, mert lehet, hogy barátilag elfogadja a közeledést és akkor nem utasít vissza rögtön a legelején hisz szimpatikusnak talál jól kijöttök, csak mondjuk az ő részéről hiányzik a vonzalom de ez miért lenne baj ha csak barátság - gondolja a lány. Ebből adódhatnak fájó helyzetek, ha látod a nőt a barátodba a kezdetektől fogva.Pl ha a barátségotok alatt alakul egy kapcsolata mással. Az a szerencsésebbik eset, ha egyből a barátságot utasítja vissza. De ha a barátságotok alatt te beleszeretsz de ő nem beléd, akkor meg nagyobbat szívsz, és jobb lett volna ,ha egyből megmondod hogy mint nő is tetszik neked és nincs kizárva, hogy egy idő után többre is vágy majd mint a barátja lenni. Ugyan ez lehet fordítva is, hogy ő szeret beléd te rájösz hogy mégse ő az igazi. Akkor ő szív nagyot. De ugyanígy lehet happy end is. Csak szerintem piszok nagy szerencse kell hozzá. Egy nagy kalappal neked, ha belevágsz :)


Ezért vitatható kérdés hogy létezik e igaz tiszta barátság férfi és nő között.Szerintem igen, de ritka pont ezért mert a szerelem általában így vagy úgy bejön a képbe.


A bonbonos lány voltam :)

2013. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!