Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol van a hiba? Egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a hiba? Egy 17 éves lány vagyok elvileg teljesen átlagos külsőm van. Abszolút nem vagyok nagyképű. Leginkább fiúk segítségét kérem!

Figyelt kérdés
Általában a fiúk (leginkább férfiak mosolyognak rám).De még mindig nem találtam magamnak pasit.Én ezt nem értem.Mit rontok el?Azt se lehet mondani, hogy nem jövök ki a fiúkkal, mert lány létemre elég sok fiú haverom van.

2013. jan. 13. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem neked kell találni.Hanem nekik kell megtalálni téged.Neked csak igent kell mondani a randira.
2013. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2013. jan. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg írj magadról valamit, talán könnyebben tudunk segíteni.
2013. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El ne hidd, amit az első mond! Ha valaki tetszik, mond meg neki, mutasd ki. Nem kell töketlenkedni.
2013. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudod gyökteleníteni a nevezőt?



Alig írtál valamit magadról, ennyi alapján nem tudunk segíteni.

2013. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Patrik24 ***** válasza:
Nem jelzed nekik, hogy bejönnek neked, vagy a személyiséged elviselhetetlen.
2013. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Patrik24 ***** válasza:
Amúgy meg első válaszoló tanácsát ne fogadd meg:D mert sokan ezért még huszonévesen is nulla tapasztalattal rendelkeznek párkapcsolat terén. Neked is tenned kell a dolgokért.
2013. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos alkattal rendelkezem. Viszonylag mosolygós vagyok.Nem vagy se túl hangos se az a kifejezetten csendes.Nem vagyok hisztis ha mégis előfordul akkor ritkán.Állandó baráti körrel rendelkezem.Akik most a barátaim ők már 8 éve is azok voltak.Nem lehet azt mondani, hogy pletykás vagyok és ha valami nem tetszik (ez igen ritkán fordul elő) azt kerek perec kimondom.Aki normálisan viszonyul hozzám ahoz az emberhez én is normálisan viszonyulok.
2013. jan. 14. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!