Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak! A nö legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! A nö legyen dögös, sexy, nagyképü, vagy inkább átlagos és kedves, és normális? Melyiket szeretnétek késöbbiekben a feleségetekként?

Figyelt kérdés
Ès akinek átlagos barátnöje van, nem gondolja azt egy szép, csinos, sexy lány láttán hogy jobb lenne ha a saját barátnö is ugyanolyan lenne?Vagy csinosabban öltözködhetne?Vagy esetleg milyen jó lenne ha most a lány nem lenne mellette,hogy flörtölhessen a másik lánnyal?

2012. dec. 2. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Most komolyan ki ne gondolná ezt ?

Az emberek nem monogámiára teremtek.

Nekem a sexy kedves normális határozott okos az ideálom.

:)

2012. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbit szeretem. Az elsőt rühellem.
2012. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az utóbbit választanám.
2012. dec. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Egyértelműen az utóbbit, de mivel mindenki ilyet szeretne, csak a legjóképűbb férfiaknak van esélyük ilyen feleségre, én pedig finoman szólva nem vagyok az.
2012. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerintem ha valaki simán elcserélné az átlagos barátnöjét egy bombanöre,az nem is szereti a párját o.O
2012. dec. 2. 17:49
 6/11 anonim ***** válasza:
átlagos, kedves normálisra szavazok.
2012. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyen dögös, sexy és kedves, normális :o)

De ha csak ez a két választás van, akkor az utóbbi. Az utóbbi is lehet dögös és sexy. Ha egy nő akar, akkor tud dögös és sexy lenni, viszont a természetén nem tud változtatni, aki bunkó, vagy szemét, az az is marad.

2012. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Normális legyen,és szeressen úgy lagálabb ahogy én őt.Nemkel szuper testű legyen Egyáltalán.
2013. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A nő legyen dögös, sexy, kedves, és normális.A fiúkna vagy is ink nekem nagyonsokat számít a külső úgyérzem mondjuk 1 csúnya lány méltalan hozzám és ink egyedül maradnék... És ha az ember tényleg szeret valakit nem csal meg dee battól még nézni szabad -.-
2013. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előző vok am meg az átlagos,normális szint ugyan azt jelenti -.- meg aki dögöd,sexy nem feltétlen nagyképü te gomdolom az utóbbi vagy ...
2013. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!