Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnánk ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk ezt megoldani?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, a barátom 21... anyukám eleinte tiltott tőle, aztán leültünk beszélgetni (anya és apa 5 éves koromban elváltak és eléggé labilis a családi hátterem is),arra jutott, hogy nem lehet tiltani, mert a szerelem az szerelem akár 15 éves az illető, akár 21, a tanulással sincsenek gondjaim. Először anyum azt hitte , hogy csak játszadozik velem, aztán mivel hónapokig együtt maradtunk a tiltás ellenére felfogta, tényleg szeretjük egymást. A helyzet az, hogy Ő az iskolánkban dolgozik informatikusként (nem tanár mielőtt még bárki lek*rvázna). Az előző barátom 15 éves volt és 2 hónap után le akart velem feküdni (2 évig voltam vele együtt és nem hagytam, hogy megtörténjen, fiatalnak gondoltam/gondolom magam ehhez) a jelenlegi férfi pedig több hónap után sem 'azért' tart rám igényt. Persze, tudom, hogy egy 21 évesnek vannak igényei, de ha akarom úgyis megteszem... A lényeg lényege, hogy minél hamarabb szeretnénk együtt lakni, erre milyen megoldások lehetségesek? Kérlek segítsetek! (Nyugodtan írj negatív kommentet, úgysem érdekelnek a negatív vélemények.)

2013. jan. 13. 21:56
 1/4 anonim válasza:
öh.. tudom hogy most hajthatatlan vagy, de gondolkodj el..... 14 vagy... előtted az élet csak nem akarsz férjhez menni és ha szakitotok hová fogsz menni ?.. .
2013. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18 éves korodig a szüleidhez tartozol. Egyetlen kiskapu van, ha el akarsz költözni és egy pasival akarsz együtt lakni, az a házasság.
2013. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezzel sajnos várnod kell még:) egyenlőre örülj, hogy találtál valakit aki nem csak arra hajt. Szorítok neked!
2013. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha 14-15 vagy és egy olyan 21 éves pasid van aki lehet h most nem is akar tőled semmit az akkor ilyen helyzetben mák :) Amúgy tényleg nem a leghelyesebb h kamasz létedre egy felnőtt férfival vagy együtt(mert tényleg nem sok a az ilyen)de ha betöltöd a 18-at akkor onnantól azt csinálsz amit akarsz. Csak arra figyelj h ne csessz el semmit és h meghúzd magadnak azt a határt ameddig elmehetsz (bármivel kapcsolatosan) Sok sikert :)
2013. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!