Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak rá szerintetek? Kisebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá szerintetek? Kisebb távkapcsolatnak van értelme, azaz nem mindig tudnánk találkozni?

Figyelt kérdés

Voltam egy bulihelyen, ahol megláttam egy egész szép lányt, csak valamiért volt bennem valami, hogy de mégse,(szokásos para, hülye voltam) mikor meg már vettem volna valami erőt, már nem volt ott,és azóta bánom már, hogy nem mentem volna hozzá... a buliban párszor összeért a tekintetünk(persze nem bámultam végig) de nem tudtam semmit sem levenni, nah meg észrevettem, hogy egész buli alatt kicsit közömbös volt... Viszont minap tök véletlen megláttam a lány facebook oldalát és azon gondolkodom, hogy jelöljem be, majd írjak rá szerintetek?? Van értelme? Mert szerintem nem nagyon fogok összefutni vele egyhamar, mert egy kicsikét messze lakunk egymástól bő háromnegyed órányi kocsival(ki van írva :D)

És ha netán ráírnék, hogy kezdjem?(azaz nem tudok semmi normális kezdést, és nem csak egy sziára, gondoltam, hanem hogy ugyan miért írok rá/remélem érthető valamennyire/)



2012. dec. 11. 17:24
 1/3 anonim válasza:

SZIA, 21 ÉVES NŐ VAGYOK.

VÉLETLENÜL MEGLÁTTAD A FACEBOOK OLDALÁT?HÁT AKÁRHOGY...

SEMMIFÉLEKÉPPEN SE JELÖLD BE ISMERŐSKÉNT MIVEL MÉG NEM ISMERED SOKAKAT IDEGESÍT HOGY IDEGENEK BEJELÖLGETIK ŐKET ÉS CSAK LEÍRNA MIELŐTT MEGISMERNE... ELŐSZÖR CSAK ÍRJ RÁ...PL HOGY:

SZIA HOGY VAGY VAN KEDVED BESZÉLGETNI ESETLEG MEGISMERKEDNI? A LEGUTÓBBI PARTIN ÖSSZESZALADT A TEKINTETÜNK CSAK NEM VOLT BÁTORSÁGOM ODAMENNI HOZZÁD MEG AHOGY ELNÉZTEM ELÉGGÉ EL VOLTÁL FOGLALVA....

EZT ARANYOSNAK ÉS SZIMPATIKUSNAK FOGJA TALÁLNI ÉS NEM EGY BUNKÓ IDEGENENNEK AKI ZAKLATNI AKARJA... ONNAN RAJTA ÁLL DE SEMMIFÉLEKÉPPEN SE CHATELJ VELE PL:

HÁNY ÉVES VAGY HOL LAX MI A KAEDVENC SZINED..... EZ UNALMAS.... TALÁLJ VALAMI ÉRDEKES TÉMÁT AMI RŐL MEG TUDODJÁTOK MILYEN A NÉZŐPONTOTOK ....

2012. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia.


Szerintem azt csakis Te tudhatod, hogy van-e értelme belekezdeni egy ilyen kapcsolatba. Ez ilyen átlag dumának tűnhet, de tényleg hallgass a szívedre ! Ha csak kicsit is bizonytalan vagy ez ügyben akkor hagyd a francba, mert később csak több zavar jönne.


Én amúgy a "facebook-on született kapcsolatok"-ban nem hiszek, de ez csak az én személyes véleményem. Ha bejön a csaj menj rá ! És legyél tökös gyerek, ne komplikáld túl, légy őszinte ! " Láttalak múltkor a buliban, annyira megtetszettél azt sem tudtam fiú vagyok-e vagy lány, megvakartam a fejem, azt mondtam magamnak, ezt a lányt én ma meg fogom ismerni, de te hamarabb mentél el mint én ! :P <- a szmájli fontos !


Ez nem perverz duma, lényegre törő, őszinte és van benne 1 apró szexuális utalás, ami kifejezi, hogy nem csak "havert" keresel, hanem a nőt látod benne, akit meg akarsz hódítani !


Nem vagyok látnok, de ezt ha minden igaz a csaj poénra fogja venni és a reakciójából már érezni fogod, hogy van-e értelme folytatni, és ki tudja ! Lehet olyan választ kapsz, hogy utána már nem is gondolkozol majd azon, hogy mit írj hanem csak ömlik magától az ihlet !!!


HIGGY MAGADBAN ÉS LÉGY TÖKÖS LEGÉNY !!!


Sok sikert Cimbora !

2012. dec. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
EZ KORFÜGGŐ HA EGY 16-18 ÉVES TINIÁNY AKKOR EZ IS MEGTESZI ÉS HA CSAK RÖVID 3-4 HONAPOS SEXXEL TÚLFŰTÖTT KACSOLATRA VÁGYSZ... HA MEG EGY ÉRETTEBB CSAK AKKOR EZZEL A SZÖVEGGEL EL FOG KÜLDENI... MÁRHA NORMÁLIS ÉS INTELIGENS ÉS NEM AZZAL ATÖLTI AZ IDEJE NAGYRÉSZÉT HOGY A NETEN NYOMUL....HANEM ESETLEG TUD FŐZNI ÉS Ő VISZI LE A SAJÁT KUTYÁJÁT NEM ANYUCI VAGY APUCI....
2012. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!