Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami romantikus gesztus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami romantikus gesztus kéne egy pasinak amitől megenyhul. Segítség (? )

Figyelt kérdés
A barátommal mostanában nehéz időszakban vagyunk.. 1 hónapot adott, hogy változzak meg, mert az én újabban viselt dolgaim miatt baj van köztünk.. Ma nagyon összevesztünk, ilyen rossz még soha nem volt. Hogy békítsem ki? Nem akar velem beszélni.. Valami ötlet? Meglepjem valamivel? Vagy az működik, ha azt mondom neki, hogy ha akar akkor menjen most, én szeretem őt, de nem kínzom? Akkor lehet, hogy meggondolja magát és picit megenyhül? :/

2013. jan. 13. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kell semmiféle csoda, hanem holnap vagy holnapután felhívod, hogy figyelj beszéljük meg, mondd el, miben változzak meg, elgondolkodom rajta és megváltozok. aztán elmondja neked, hogy mi veled a baj, te pedig olyan leszel, mint az elején. nem romantikázni kell, hanem legyél normális
2013. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a vita tárgya? miket műveltél?
2013. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már sokszor elmondta, hogy miben változzak.. ne baszogassam, ha nem ér rá akkor ne rójam fel neki.. én ezeket meg is tettem, nem hisztiztem stb.. de akkor bővült a kör, hogy ne kérdezzek meg mindent 50x, ha azt mondta, hogy velem akar lenni akkor így is van.. És a múltkor mondtam neki, hogy félek, hogy elhagy majd más csajokért.. Ő kérdezte, hogy zavar-e valami.. És mondta, hogy nem, de mint ma kiderült, ő ezt baszogatásnak vette, hogy én ezt megkérdeztem én meg iszonyatosan kibuktam, hogy mindent megteszek, de nem jó neki még ebben is hibát talál.. És megmondtam neki, hogy igen félek más csajoktól, mert egyszer egy haverjának hallottam, hogy mondta, hogy de jó lenne a nyáron a balatonon csajozni stb.. És én elmondtam neki, hogy én ezt hallottam ő pedig rögtön kitalálta, hogy én hallgatóztam és ilyenek és nem beszél velem.. szerinte gerinctelen vagyok és ilyenek. ja és hozzáteszem azért mondta a barátjának mert tudta, hogy hallom és kíváncsi volt a reakciómra mint utólag kiderült.. szóval így.. nem tudom mit tegyek, nem beszél velem
2013. jan. 13. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát így már más. ha te megváltoztál, akkor most rajta lenne a sor, hogy ő se legyen hirtelen haragú
2013. jan. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na ezaz, én is ezt mondom, de erre valahogy rá kéne ébresztenem.. de egyelőre beszélne velem és normális lenne velem... :/ ötlet? :/
2013. jan. 14. 00:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan pasit, aki elfogad a hibáiddal és hülyeségeiddel együtt és nem akar megváltoztatni.
2013. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a pasit.

Nem ér annyit a fiú,hogy ennyit bizonygass neki.Ha nem fogad el,az az ő baja.Amúgy meg mr.tökéletesnek is biztos van egy csomó hibája.

2013. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán szeretitek még ti egymást? Az tuti h én már rég otthagytam volna. jó benne van h nem voltál a legjobb arc mostanába de ezzel a viselkedéssel ő se szent... érted.. beszéljétek meg változtassatok de ha nem jön be akkor lehet h el kéne gondolkodni azon h valami totál megromlott. Sok sikert :))
2013. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!