Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnátok, adjak neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, adjak neki még egy esélyt? 2 hónapja lesz, hogy együtt vagyunk. A barátom részegen smárolt egy lánnyal, és ezt elmondta nekem. De nem érez iránta senkit, engem nagyon szeret. Kisebb sokkot kaptam.

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:

> Kisebb sokkot kaptam.

Attól, hogy nem érez iránta semmit, és hogy téged szeret?

2013. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom tudom mindenki más... Én az a típus vagyok, hogy ha van barátnőm, akkor részegen szeretetkitörésem van felé.:D Ezek szerint ő más. De ezt sajnos mi nem tudhatjuk, hogy adj-e még egy esélyt. Inkább dobj fel egy érmét és mikor feldobtad, tudni fogod, hogy melyik oldalnak drukkolsz jobban.
2013. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap és már megcsal?

esélytelen..

2013. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
aki egyszer megtette újra megfogja e örök szabály. Kutyából nem lesz szalonna.
2013. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Soha nem néztem ki volna belőle. És mindegyikőnk nagyon szereti egymást.
2013. jan. 14. 16:42
 6/10 anonim ***** válasza:

És akárhányszor berúg, annyiszor smárol majd más lányokkal.


Én nem lennék képes megbocsátani, megbízni benne, de ez természetesen a te döntésed, a te párod.

2013. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha annyira igazán szeretne, mint te őt, akkor nem tette volna meg... Az pedig nem mentség, hogy legalább őszinte volt, és elmondta. Inkább félt, hogy mástól tudod meg, és akkor nagyobb bajba került volna miatta. Nem gondolja még olyan komolyan ezt a kapcsolatot. De nagy valószínűséggel, neked sem ő lesz az utolsó pasi az életedben, így nyugodtan tartsd nyitva a szemeid :) Egyszer megtalálod azt a fiút, akivel kölcsönösen tisztelni fogjátok egymást!
2013. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 199303 ***** válasza:

nekem a barátom olyankor mindig szerelmet vall :D

na de ezt neked kell eldönteni, te tudod, hogy képes vagy-e neki adni egy esélyt :)

2013. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Cila-Bila ***** válasza:
Igen mi férfiak részegen mindig szerelmet vallunk és ha lehet smárolunk, mert másnap nem emlékezünk semmire. Részegen egy kis smárolás belefér a kapcsolatba. De annak a férfinak a szerelmét kétségbe vonnám , aki könnyedén smárolgat!
2018. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cila-Bila ***** válasza:
Kedves grammatika szakértők. Milyen szabály van a nak és nek használatára pl. férfinek vagy férfinak? Német iskolát végeztem!
2018. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!