Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok, hogy ha párotok kitalálná, hogy töltsetek együtt pár napot, de nektek most erre nem telne?

Figyelt kérdés
Hiába is mondom neki,hogy most nekem erre nem telik,őt az nem érdekli.Én meg nem szeretném,hogy mindent ő fizessen :(
2011. dec. 22. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már a "párod" az illető szerintem meg fogja érteni. Ha meg nem akkor ott ette meg a fene...
2011. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég makacs természet,mivel neki van miből ezt megtennie.De nekem most elég sok volt a kiadásom+-ban itt a kari is...Ki jelentette h a pénz nem számít,de nekem ez olyan lenne mint ha kihasználnám..S azt az egyet meg nem szeretném soha.
2011. dec. 22. 11:16
 4/7 anonim válasza:

Ezzel miért haszánlnád ki? Az ő ötlete volt, te mondtad, hogy neked most nem aktuális, ő erre még is azt mondta, hogy nem baj, majd ő megoldja. Menj el, had oldja meg és érezd jól magad. Ha ennyire mehetnéke van, szerintem még örül is hogy ő "intézheti" az egészet....

(én spec utálom, hogy ha a barátnőm ilyen ürüggyel utasít vissza valamit)

2011. dec. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
(előző vagyok, úgy értem, azt utálom, ha úgy utasít vissza, hogy mondom neki, hogy majd én megoldom. nem hű de nagy kiadással járó dolgokról van szó, de akkor is. Imádom, ha én intézhetem neki akár szervezés tekintetében, akár anyagi tekintetben ezeket a dolgokat. És még sosem éreztem úgy emiatt, hogy kihaszálna)
2011. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó tudom csak mikor idáig az ember sosem fogadott el semmit az aktuális barátjától így nekem kellemetlen az egész :( Tudom,hogy nem kellene annak lennie de még is zavar.
2011. dec. 22. 16:25
 7/7 anonim válasza:
Még mindig csak azt tudom mondani, hogy menj el vele és érezzétek jól magatokat. A kérdés alapján elég lelkes, és nagyon szeretné ha eltudnátok menni...ne vedd el az örömöt se tőle se magadtól. Ez nem kihasználás, hiszen ő ajánlotta fel...
2011. dec. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!