Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elveszettnek érzem magam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszettnek érzem magam, és furcsán agresszív vagyok mostanában. (többi lent! ) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk együtt. Először akkor ütött meg amikor az ex barátnőjét szidtam. Sírt és letérdelt előttem így megbocsájtottam, azt hittem egyszeri eset lesz. Tévedtem... Többször megpofozott azóta, fel lökött, belém rúgott vagy ilyesmi. Tudom, hogy nem vagyok normális hogy mindezt elnéztem neki, de kíméljetek kérlek az ilyen hozzászólásoktól, mert nem segítenek rajtam. Pár hete túl lépte a határt. Féltékenykedtem (általában ez dühíti fel annyira hogy megüssön), és nekem jött ököllel, a bordámat ütötte és közben azt kiabálta hogy "Eltöröm az összes csontodat!" Nem kaptam levegőt, észhez kapott hogy túl lőtt a célon és felemelt közben nyugtatgatott hogy mindjárt jobb lesz... Sikerült levegőt kapnom de csak kicsiket és lehajolni sem bírtam. Másnap elmentem az orvoshoz és kiderült hogy megzúzódott a bordám elég erőteljesen, 4-6 hét lesz mire meggyógyul. Nem tudok mozogni, még az ágyban is rossz megfordulni és nagyon erős fájdalomcsillapítót szedek rá. Ennek ellenére még mindig beszélek vele mert első kapcsolatom, családtagnak érzem és egyszerűen nem bírom ott hagyni, pedig belül magamban már nem vagyok szerelmes, sőt... Nem tudom mit csináljak, mit mondjak, rettegek hogy megint megtörténik, halál félelmem volt amikor nem kaptam vagy 2 percig levegőt, azt hittem akkor végem. De az egyedülléttől is rettegek és természetfeletti módon kötődök hozzá, nagyon aranyos is tud lenni, és ezt ő is tudja és ilyenkor mindig kijátssza nálam ezt az aduászt, mert igazából látom rajta hogy ő is fél tőle hogy elhagyom (nagyon kötődő típus). Kérlek legyetek kedvesek és ne oltogassatok, van elég bajom így is és nem azért írtam ide hogy még itt is én legyek a sz*r... Előre is köszönöm!


19L



2013. jan. 14. 21:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
jajj, azt kihagytam hogy emiatt én is agresszív vagyok mostanság és mindenen hirtelen bepöccenek, senkivel sem vagyok már olyan kedves mint régen.. Szerintetek ettől lehet komoly lelki problémám, vagy megváltoztathat ez a dolog mint embert?
2013. jan. 14. 21:17
 2/18 anonim ***** válasza:
Te nem kérdést tettél fel, igazából a mit tegyek nem kérdés..hagyd el, de ha nem hagyod, simán megérdemled h összeverjenek....magadnak köszönd h nem lépsz ki ebből a dologból, akkor vállald..majd vki megköszöni a májad, meg veséd, mert léped az tuti szétpukkan..mert szétüti...
2013. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
zsákutcában vagyok, feljelentést tegyek? kisváros, ő rendőr... semmi nem lenne belőle.
2013. jan. 14. 21:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én elhagynám :$

Nem tudok rá mit mondani.... Vagy jelentsed fel erőszakért...

2013. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
:) Költöz el oda ahol nem talál meg.. szökj meg...
2013. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

önvédelemből kinyírnám...de nem vagy a helyembe..

lehet lepontozni, de segítsetek élni egy nőt verő csávónak:P

2013. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szüleimnek sem akarom elmondani, apukám kitaposná a belét is abban biztos vagyok. Nem mintha nem érdemelné meg már... Nézi ahogy sírok és csak tovább mondja h milyen undorító ember vagyok. ÉN.. könyörgöm.
2013. jan. 14. 21:23
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
maradj vele, a hajad még nem tépte ki, a lábad se törte el, arccsontod se. szerintem igazán jó ember
2013. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazatok van valamilyen szinten de ha az én helyzetemben lennétek akkor nem nevetnétek a poénjaitokon :(
2013. jan. 14. 21:25
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Egy lelki beteg roncs vagy,aki annyira éhes a szeretetre,hogy még azt is hagyja,hogy sz@rrá alázzák,és szétverjék.Ne haragudj,de Te egy iszonyatosan gyenge és gyáva nő vagy.Egy erős és bátor nő azonnal megszakítana minden kapcsolatot egy ilyen alakkal,akkor is,ha egy darabig majd' beledöglene a szerelembe.
2013. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!