Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha 2 év elteltév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha 2 év elteltével és már egy babával a volt szerelem elismerné hibázott, de téged szeretlek, kezdjük újra?

Figyelt kérdés
Kicsit fura a helyzet, mivel nem zártuk le a kapcsolatunkat a múltban, elmaradtunk egymástól, és a volt barátnőm új kapcsolatot kezdeményezett mással, akitől 3 hónapra rá teherbe is esett. A mi 3-4 évünk alatt viszont én nem akartam még. Most hogy több, mint 1 éves a gyerek, és a történet kezdete óta több, mint 2 év eltelt minden jel arra utal, illetve sejthető, hogy nekem üzenhet facebookon. Én nem is vettem észre, csak közös ismerősök kérdeztek rá a napokban, hogy mit érzek még iránta, mert lehet nem ártana beszélnünk, őszintén szólva szó szerint megdobogósodott a szívem. Mikor kértem, hogy hagyja az új kapcsolatát, mert csak megcsalja, és kihasználja, valamint én szeretem, és benőtt a fejem lágya, lehet gyerek is, már késő volt, hiába udvaroltam körbe konokul elutasított. 1 bő évembe telt mire nagyjából túltettem magam a csalódáson. Nem tudom mi tévő legyek, mert még úgy érzem mindig szeretem. Sokak szerint nekem kéne megtennem az első lépést férfiként, de kissé félek az ismeretlentől. Apám szerint hülye lennék visszafogadni, hogy neveljem más gyerekét, de ha így döntök elfogadja, ez az ő véleménye. Mit tennétek a helyemben? Volt már valaki hasonló cipőben?

2013. jan. 15. 00:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
a csaj együtt van a gyerek apjával? mert ha igen, akkor sürgősen felejtsd el.
2013. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerelem kontra büszkeség.Nagy dilemma.Szerintem ez a nő nem becsülne meg annyira,mint amennyire te fontosnak tartod őt.Szerintem kihasználna és én a helyedben hagynám a francba.
2013. jan. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak a káposzta jó melegítve,a kapcsolat nem.És akárhogy kezdenétek újra,a gyerek örökre össze kötné őket a pasival...nekem nem tetszenek az ide-oda táncolós emberek.Valószínű,hogy rájött,hogy veled azt csinál,amit akar,mert a kiírásodból azt feltételezem,hogy irányítható vagy.És akkor még neveld és tartsd el az ő gyerekét is?Hát...te tudod....
2013. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Nőként mondom neked, ez a nő most ha egyedül maradt egy gyerekkel akkor elsősorban egy hülyét keres aki mellette áll majd és segít a gyerekét nevelni... nem hiszem hogy egy ilyen megérdemli hogy most bárki is vele legyen. Mármint mi az hogy 3 hónap alatt teherbe esik valakitől? Gondolom szándékos volt, ennyire gyereket akart... akkor nevelje maga, ha neki ez ennyire fontos volt, hogy az sem számít kitől van...
2013. jan. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
beszélj vele. Ne hallgass senkire. Egy beszélgetés senkinek nem árt és úgy korrekt.
2013. jan. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

2


Sosem értettem azokat az embereket, akik felelőtlen módon ilyeneket írnak mint te.

2013. jan. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ennyi válaszra nem is számítottam ilyen kevés idő alatt.


Az igazat megvallva beszélnék vele, max a annyira, hogy tisztázzuk a múltat, és végre, ha úgy alakulna lezárnám.

Volt olyan barátom, aki azt mondta, beszélj vele, dugd meg, és küldd el melegebb éghajlatra, és azt is mondd el neki, hogy vele kb ugyanezt tették, mint most te vele.


Az, hogy egy marhát keres magának, ez kb minden második ember szájából hallottam, aki majd eltartja, majd lelkileg melletted felfüvel, és majd ha kedve úgy szottyan újra megteszi, és szopatni fog ameddig hagyod magad.


Viszont még tényleg érzek iránta, lehet, hogy ebbe a fajta nőtípusba mármint külső, és belső tetszik? Én most még a különválásunk előtti énjére gondolok.


Egy ismerősöm azt mondta pl, hogy költözz el jó messzire és felejtsd el végre, ne is lásd, és találj egy tényleg hozzád illőt, aki szeret, és nem csinál ilyet.

2013. jan. 15. 09:26
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ellentétben a kapcsolati problémás férfiakkal, erre a nőre inkább mondanám hogy lúzer.
2013. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%
Nekem tuti eszembe se jutna visszamenni az egyik korábbi exemhez, főleg úgy, hogy azóta már gyerekem van. Hacsak nincs valami hátsó szándék. Én is úgy gondolom, hogy inkább csak egy jól bejáratott palimadarat keres a volt csajod, mert azért ketten csak könnyebb felnevelni egy gyereket. Akitől a gyerek van, nyilván vége a kapcsolatuknak, de nem akar egyedül maradni. És itt jöttél be nála újra a képbe.
2013. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy a barátaim, és ismerőseim irigykednének, hogy én újra együtt a volt asszonyommal.

A legjobb barátom azt, mondta, hogy nevelje, aki csinálta, ha mindketten voltak olyan felelőtlenek, hogy a pillanat hevében vállalták, akkor azt a levest amit főztek egyék meg. Most a volt csajodnál is visszanyalt a fagyi, te meg szard le, max ha a lelked úgy kívánja beszélj vele, de semmi több, és keress magadnak olyat, aki neked akar szülni, és közösen építgetitek a jövőtök, nem utolsó sorban a ygerek is közös lesz. Kezdek rájönni az Ő, és a Ti beírásaitokból, hogy itt sem mondott olyat senki, hogy iiigen menj vissza hozzá, mert jó lesz, stb., stb.

2013. jan. 15. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!