Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elhiszitek ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhiszitek ha a barátnőtök azt mondja nektek, hogy: örökre? Lányok, ti erről mit gondoltok? Miért mondjátok ha mondjátok komolyan gondoljátok és megtesztek érte mindent, hogy így legyen, vagy csak egy hitegetős duma?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 11:32
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.. pl most bnőm tett egy kicsi hibát ( nem csal meg ) de nagyon megbánta, majdnem orvos lett belőle ( nem öngyilkosság ) nagyon megbánta sajnálja és pl mondta, hogy bennem minden megvan amire egy lánynak szüksége van csak ő volt hülye, hogy erre így jött rá, hogy mennyire szeret és fontos vagyok neki, nem akar elveszíteni soha többet és hogy mindent megtesz, hogy elég sokáig, örökre együtt legyünk, mert ő nem vágyik arra, hogy mással legyen, nem akar ismerkedni ( tényleg nem ismerkedik mert én is úgy ismertem meg, hogy tepertem, de ő nem akart ismerkedni ) stb...
2013. jan. 15. 12:02
 12/25 anonim ***** válasza:
Addig fogja így gondolni (már ha így gondolja egyáltalán), amíg nem talál nálad jóképűbb pasit.
2013. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
De nem minden az ha valaki jobb képűbb :) Végül is ha elhagy vagy valami.. és nem úgy sül el a dolog ahogy várja, rájön, hogy hibázott és csak a legjobb volt aki. :)
2013. jan. 15. 12:08
 14/25 anonim ***** válasza:

Megváltozott a véleményem... Ebben a szituban sokkal inkább tűnik parasztvakításnak, mint őszintének! Valamit mondani kell, hogy visszaszerezzen, ez van, tény!


Én egyébként szoktam mondani a páromnak, hogy örökre vele szeretnék maradni, pedig már jócskán kinőttem a tini éveimet és abszolút komolyan is gondolom. Számomra ő a tökéletes kívül belül. Nem mondom hogy nincsenek hibái, de emberek vagyunk, kinek nincsenek? Volt már ajtócsapkodós veszekedésünk és bőgve egymás nyakába borulásunk is még is annyira szeretjük egymást, hogy én őszintén kitudom mondani, hogy mellette szeretnék megöregedni...

2013. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Szerinted, hogy derítsem vagy jöjjek rá, hogy most komolyan gondolja ,vagy tényleg parasztvakítás? Ahogy te írtad. Mit kérdezzek ,vagy hogy? Azért lenne fontos, mert akkor a hibája miatt amit elkövetett nem adok esélyt és lépek tovább, mert most még nekem is könnyebb.
2013. jan. 15. 12:14
 16/25 anonim ***** válasza:
úgy tudod kideriteni ha 5 év múlva megkérdezed tőle, hogy még mindig úgy gondolja-e
2013. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én mondom a páromnak és teszek is érte, akárcsak Ő. Meg is van az eredménye...;)
2013. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Ezt nem lehet tesztelni. Most egy darabig teper, hogy visszafogadd, majd utána derül ki, hogy mennyire gondolta komolyan. Ha komolyan gondolta, akkor teperni fog továbbra is és tényleg mindent megtesz érted, ha nem, akkor meg minden olyan lesz mint azelőtt.
2013. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Lehet h neked nem minden az, ha vki jóképűbb, de a lányoknak igen.
2013. jan. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én eddig egy valakinek mondtam, hogy örökre, de nem kellettem. Ettől még az örökre megmarad, csak nagyon mélyen van, elásva.
2013. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!