Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elhiszitek ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhiszitek ha a barátnőtök azt mondja nektek, hogy: örökre? Lányok, ti erről mit gondoltok? Miért mondjátok ha mondjátok komolyan gondoljátok és megtesztek érte mindent, hogy így legyen, vagy csak egy hitegetős duma?

Figyelt kérdés

2013. jan. 15. 11:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

" Lehet h neked nem minden az, ha vki jóképűbb, de a lányoknak igen. " Hát erre csak azt tudom mondani, hogy ha valaki ennyiért elhagyja a biztosat ahol mindene megvan az kezet foghat magával.

Majd elválik, hogyan lesz, de egyenlőre félek bízni az ilyenekben. Jól esik mint mindenkinek, de én is és mindenki fél ezt elhinni.


Volt még hasonló eset? Lányok még mit gondoltok erről? Ha hibáztok azért mondjátok, hogy hitegessétek a másikat, vagy tényleg rájöttök, hogy ő kell?

2013. jan. 15. 14:14
 22/25 anonim ***** válasza:
mondtam már ilyet, mondtak nekem is. elhittem, és elhitte. mindketten pofára estünk. csalódtunk egymásban. azóta kétezerszer meggondolom, hogy kihez akarok kötődni...
2013. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy pofára estél/estetek. :/ Igen én is ettől félek, mert jó elhinni, de jó is lenne ha úgy lenne. Az ember akarva-akaratlanul beleéli magát az ilyenbe.
2013. jan. 16. 22:04
 24/25 anonim válasza:
Hany eves vagy amugy?Manapsag mar nem mondanak ilyeneket parkapcsolatban hogy orokke.ez hulyeseg.Bar ha valaki mondja akkor valoszinuleg azt akarja erzekeltetni hogy mennyire fontos vagy neki es abban a pillanatban ugy is erzi,hogy orokke kepes lenne szeretni.Bar a legfontosabb,hogy hogyan banik veled.
2015. febr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
kb minden kapcsoltaba elhangzik az hogy orokre de legbelul tudják h nem. Mire jo ez nem tudom.
2015. szept. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!