Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazat mondott, vagy ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mondott, vagy ez egy végtelenül rossz lerázós duma?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot több, mint egy hónapja, akivel randizni kezdtünk, és én naivan úgy gondoltam járunk, de koppanás lett a vége, és érdekelne vajon miért?

Nem tudom mennyire számít, de van egy közös barátunk, mindketten hosszú évek óta ismerjük ezt a barátot, általa ismerkedtünk meg. Mielőtt bármibe belebonyolódtunk volna, ezt a közös barátot megkérdeztem, hogy mennyire megbízható a srác, mert nem akarok sem pofára esni, sem semmi, szóval nyugodtan mondja meg, ha szerinte inkább tartsam magam távol tőle az érdekemben, hiszek neki, és nem megyek bele.

De nyugodtan, mert hogy (legyen X) X, nagyon aranyos, kedves, megbízható, blabla, szokásos. Tipikus jófiú-tulajdonságok. Ilyennek is tűnt, egy abszolút jófiúnak, akire lehet számítani és bízni benne.

Semmi felvágás, márkás ruhák, menőzés, semmi extra csajozó-stílus, nincs kigyúrva, meg ilyen idiótaságok, amire itt mindenki pipa...


És randiztunk, tök jól ment minden, azt mondta szeretne komoly kapcsolatot, mert jól érzi magát velem. Aztán mikor szexre is kerülhetett volna sor, meghátrált, mondván ő még nem lépett túl az exén, pedig már több hónapja szétmentek.


Nekem úgy tűnt igazat mond, de annyira megbántott, amit mondott, hogy lehet valami egyértelmű hazugságot is annak hittem volna abban az állapotban.


Nem értem ezt az egészet... Mire volt ez jó? Egyértelmű, hogy nem "csak a szexre" hajtott, de ha tényleg nincs rajta túl, minek volt ez az egész randizás, meg udvarlás, meg minek ment bele? Miért nem mondta az elején, hogy sorry, de én még nem vagyok kész ilyesmire, és ne?


Most annyira vacakul érzem magam, már kezdtem beleélni magam, és most teljesen pofára estem. Mit csináltam rosszul szerintetek?

Ez igaz lehet, amit mondott? Vagy miért csinálta ezt az egészet? Mi volt ennek az értelme...?


Bőven elmúltunk 20 évesek, hogy valami kamaszos szeszélynek lehessen betudni... De tényleg nem értem. :(


2012. dec. 27. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt én se értem
2012. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Szűz. Ennyire egyszerű.
2012. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem tennék veled ilyet. ismerkedjünk! :) 24/f
2012. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem szűz. :D
2012. dec. 27. 23:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazat mondott, ez lehet az egyetlen érthető ok.

Vagy lehet hogy nőből van, nekik vannak ilyen dolgaik.. :)

2012. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy nincs még túl az ex-én, és emiatt nem akar addig téged véletlenül sem "csak kihasználni". Értékeld, hogy becsül annyira, hogy nem cask hancúrozásra kellesz neki.


Az, hogy emellett randizni kezdett, az már a helyreállás jele nála is talán, ha már kötődik hozzád, az a múlttal való szakítás része. Lehetséges, hogy amikor intim helyzetbe kerültetek, emlékek jöttek elő nála, és csak az okozta a visszakozást.


Várj picit a vacak érzéssel, és figyeld kettőtök alakulását.

2012. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt ne hanyagold a srácot, foglalkozz vele ugyanúgy mint eddig. Segíts neki túllépni az exén, hidd el hálás lesz érte.
2012. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Tetszel neki de fél hogy a kis kukija neked nem lesz elég, az exéhez még azért kötödik mert ő elfogadta amilyen.
2012. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy hozzá türelmes. :)
2012. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek ha várok, akkor majd meggondolja magát? Mert most így, hogy nem nagyon beszél velem elég rossz (kb 1x beszéltünk azóta ünnepek és hasonlók miatt), de én várnék rá, ha csak ezen múlik...
2012. dec. 29. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!