Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak barátnőmmel és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak barátnőmmel és ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék szakítani a barátnőmmel, mert mióta járunk egyszer sem jött oda hozzám beszélni (csak akkor beszéltünk ha én mentem oda hozzá vagy írtam rá!), barátnője előtt teljesen másként viselkedik velem és mintha cikinek tartana mások előtt... Már többen is mondták szakítsak vele, de ezen akkor gondolkoztam el mikor most beteg lett és és nekem egy árva szót nem írt SMS-ben vagy hívott fel h nem jön suliba, de a barátnőjével minden nap beszél telefonon... (barátnője mondta)!


Én mikor jön suliba akkor akarok vele szakítani... csak még nem vagyok benne biztos h ezt akarom-e mert szerelmes vagyok bele ami róla nem biztos h eltudnák mondni....


Szerintetek szakítsak-e vele és ha igen akkor hol, mikor és hogyan??


Komoly válaszokat kérnék: 16/F



2013. jan. 15. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj.Ennek vége.Nincs tovább.

Miért nem lehet ezt személyesen elmondani?miért kéne hazudozni?

2013. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts vele, ennek így nincs értelme. :|
2013. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is szakíts vele.

Mondd el neki, hogy te nem ilyen párkapcsolatban képzelted el magad. Ha megkérdezi, hogy milyen az "ilyen", akkor mondd el, hogy a kisujját sem mozdítja kettőtökért. Az, hogy mikor és hol, az talán majdnem mindegy, de mindenképp legyetek kettesben. És ne halogasd!

2013. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak régimódi a lány, és úgy gondolja, hogy mindenképpen a fiúnak kell mindent megtennie, a lánynak meg semmit. Próbáld meg előbb megbeszélni vele, hogy ez nem így működik. Ha az sem működik, akkor pedig muszáj szakítanod vele. És egyetértek, tényleg mindegy, hogy hol és mikor, csak kettesben legyetek, és próbáld a lehető legfinomabban megfogalmazni. Mindenképpen sérülni fog, bántani fogja, de talán kevésbé, hogyha nem az van, hogy elküldöd a p*csába. :)


18/L

2013. jan. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddig válaszokat... most már biztos h szakítok vele, de ahogy a 4-es írta előbb elbeszélek vele


4-es: ezen még nem gondolkoztam, de ahogy most leírtad és belegondoltam lehet h az a lesz a baj... mert ennek h tőlem vár mindent már több mindenbe megmutatkozott...

2013. jan. 16. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!