Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell csinálni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
VeseNem egy suliba járunk de egy utcában lakunk. Többször láttam h néz és amikor nálunk voltak adtunk egymásnak puszit és úgy vettem észre h örült neki. Beszéltünk facen és akkor is nagyon aranyos volt meg sok smileyt írt meg írta h puszi stb. Sajnos keveset beszélünk mert nagyon epfoglaltak vagyunk mind a ketten edzés suli stb. A múltkor ráírtam és mondta h a barátjánál van és most nem tududnk beszélni és ne vegyem lerázásnak és utána is írta h puszi. Szerintetek mit csináljak h közelebb kerüljek hozzá és ne csak barátként tekintsen rám?

2013. jan. 16. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményez te is sokszor beszélgetéseket.
2013. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy 2 boccs de aki elmult 14 annak mar ez a helyzet alap
2013. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
csinálj neki szilvás buktát, azt szereti
2013. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vese?
2013. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok és nem tudom mit kell csinálni ilyenkor. Nem gáz h lányként ènkezdeményezem a beszélhetést? Mi az h vese?
2013. jan. 16. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:

"VeseNem egy suliba járunk de egy utcában lakunk."

Te írtad.

2013. jan. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Saffet válasza:
Abszolut nem gáz ha te kezdeményezel, legalábbis szerintem.. .
2013. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz nyugodtan. Manapság eggyáltalán nem gáz szerintem, ha a csajok is kezdeményeznek. Sőtt, vannak fiúk akik ezt el is várják...(sajnos vagy nem sajnos) :)
2013. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
áldozzatok kicsit egymásra
2013. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!