Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék megismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megismerkedni egy fiúval, ciki ha én írok neki?

Figyelt kérdés

Személyesen nem igen találkozunk mégegyszer, így arra gondoltam írok neki, egy hasonló üzenetet:


Szia!


A remélem emlékszel még rám, ...... találkoztunk pár hete, dumáltunk akkor, nekem nagyon szimpatikus voltál és arra gondoltam, ha lenne kedved egyszer beülhetnénk valahova dumálni!


Üdv, Xy


Ez nagyon necces? (Rendes fiú, tisztelettudó, legalább is ez jött le abból a találkozásból de azt tudom hogy nem csinálna ebből viccet, inkább a visszautasítástól félek)


2013. jan. 16. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi ciki nincs ebben.Nyugodtan elküldheted
2013. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocs a hibákért ideges vagyok, szóval a levél Remélemmel kezdődne és értelmes lenne


és én 21/L ő 22/F

2013. jan. 16. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nagyon örülnék neki, ha egy szimpatikus lány egyszer ilyet írna nekem. :)
2013. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kedves Xy, nem értem, hogy ha már találkoztatok, miért nem lesz több alkalom?
2013. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt levél.:) Inkább vállalj be egy visszautasítást, mint hogy kihagyj egy igaz szerelmet, mert akár az is lehet belőle.
2013. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy? ha az, akkor eszedbe nem jut egy ilyen levelet irni, egy pasinak elküldeni meg végképp.
2013. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért nem mert egy előadás miatt találkoztunk ami egyszeri alkalom volt, és eddig sem találkoztunk ezután sem hiszem.


Igen nő vagyok, és csak azért jutott eszembe mert nem éreztem teljesen közömbösnek irántam, de ő semmit nem tud rólam azon kívül, hogy szervező voltam, nekem viszont megvan a telefonszáma és az e-mail címe.

Nyomulni nem akarok meg a telefon tuti nem menne, így az e-mailre gondoltam.

Így a labdát feldobnám, ha akarja elkapja, és visszadobja ha nem akkor nem, azt is tudomásul veszem.


Ráadásul miért is nem juthat eszembe nőként egy ilyen? Lányok százai tini korban ezerszer nyomulósabbak a pasiknál és csak egy kérdést teszek fel. Nem érzem ezt teljesen gáznak, csak furi kicsit mert még nem csináltam ilyet sose. Ha másnak lehet nekem nem?

2013. jan. 16. 20:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes lesz, küld el nyugodtan! Egyáltalán nem ciki, hiszen csak az igazat írod le neki :)
2013. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. Évek után bánhatod, hogy nem léptél. Ha meg mégse jön össze, legalább megpróbáltad. De szerintem tuti összejön.
2013. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

MÉRT LENNE CIKI AZÉRT MERT TE KEZDEMÉNYEZEL?????? KI A FARKAM MONDTA H CSAK FIU KEZDEMÉNYEZHET????? AGYATLAN GYÖKHÉR................................................................................

Ha te akarsz töle valamit te irsz rá.................

2013. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!