Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha én így képzelek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha én így képzelek el egy ideális kapcsolatot egy fiúval? Csak én vagyok egyedül ezzel?

Figyelt kérdés

Ma a barátnőim körében szóba jött a téma, hogy hogyan is képzelnek el egy jó kapcsolatot és ők mondták, hogy a fiú elviszi őket vacsorázni, virágot visz nekik, ajándékokkal kényezteti őket, együtt mennek hétvégén bulizni. De nekem mindez olyan habos-babos és egy kicsit felületesnek is tűnik. Gondolom ez a normális, de én csöppet sem így képzelem. Meg is mondtam nekik, hogy az én "álompasim", hogy félig a "haverom", félig a szeretőm.

Szeretem ha egy fiú/férfi spontán és van humora és úgy "elvagyunk". Nem lenne ellenemre, sőt kifejezetten tetszene, ha együtt néznénk meg a hétvégi focimeccset és nagyban zabálnánk a mogyorót meg a chipset anélkül, hogy hisztiznék, hogy elhízok. Vagy együtt sörözgetnénk. Ne adj' isten ha szereti a Call of Dutyt, meg a lövöldözős játékokat, szívesen beülök mellé és együtt kockulok vele, ha megmutatja hogy kell játszani. Hétvégén, a buli helyett áthívom magamhoz, főzök egy nagy adag kaját és egész nap fetrengünk az ágyban. Esküszöm, még azon is nevetnék, ha elkezdenénk úgy játékosan bunyózni, mint a 2 évesek. Hajlandó megnézni velem az idióta csajos sorozataimat. Esténként el jön velem futni, de úgy nevetünk egymás hülyeségein, hogy már a hasizmunk is belefájdul és nem tudunk tovább szaladni. Aki csak úgy spontán beállít hozzám akár hajnali 3kor is, hogy látni akart. Csak úgy bepattanunk a kocsiba minden cucc nélkül is elindulunk messze, el. Benne van sok őrült dologban és tudok vele és rajta felszabadultan nevetni. Aki bújik hozzám mint egy cica, mikor kettesben vagyunk, de a haverjai előtt mégse játssza meg magát, nem kezd el távolságtartó lenni, vagy pont az, hogy nem nyal meg fel. Akivel az égvilágon MINDENT ki lehet vesézni. Ritkábban becsiccsentenénk és táncolnánk meg énekelnénk, mint az idióták. Aki szeret új dolgokat megtanulni, utánajárni a dolgoknak és igenis okos. Meg egy csomó dolgot még felsoroltam, de a barátnőim mondták, hogy én csak azért vágyom erre mert egy kicsit fiús stílusom van, de egyébként ők nem tudnának elviselni egy ilyen kapcsolatot, de hál' istennek még nem botlottak ilyenbe. (kinézetre nem, csak belsőleg vagyok fiús) Tényleg nem "egészséges" ez a dolog? Mivel nem volt még úgy igazi kapcsolatom, így nem tudtam még semmi következtetést levonni, így megkérdezném: nincs is esélyem ilyen fiút találni? Nehezen nyitok az emberek felé és gondolom az ilyen férfiak is zárkózottabbak lehetnek, vagy rosszul gondolom?


2013. jan. 14. 22:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen lány kéne!
2013. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
az, amit leírtál, nagyon szép dolog. neked erre van igényed és ezzel nincs semmi baj, ez nem beteg dolog
2013. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Pont ugyan ilyen vagyok én is, így gondolkozom. :) de nem sok esélyt látok arra, hogy van ilyen pasi.

19/L

2013. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Kár,hogy utálok futni.
2013. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek vagyunk a barátommal :) Mint két tökkelütött idióta :D A társam, a szeretőm, a legjobb barátom, a másik felem :D Én meg neki. Mikor kell, komolyak vagyunk, ha meg nem, akkor megy a hülyülés ezerrel :D Még egy pillanatig se unatkoztam mellette, az első perctől megy minden.. Ilyen egy normál kapcsolat, amikor önmagad vagy te is, meg ő is, ketten együtt meg verhetetlenek :D Hogy ez kinek milyen, azt embere válogatja. A barátnőid a klisékből indulnak ki, te meg abból, neked mi a jó. Te csinálod jól, hidd el ;) Meg fogod találni a hozzád illő párt, csak ne érd be kevesebbel :)
2013. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Ez igen jól hangzik. Én is valami hasonlót szeretnék. Exem majdnem ilyen volt. Szerettem is nagyon, kár, hogy vége lett... :(


De szerintem nem fura, én is hasonló kapcsolatot szeretnék.


21L

2013. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
pont ilyen barátnő kéne nekem :) sajnos a mostani a másik kategóriába tartozik...
2013. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Panda Péter ***** válasza:
46%
szerintem ez egy jó kis közhelyparádé. a dolgok nagy része, amiket leírtál, rásüthető minden normálisabb kapcsolatra. legalábbis nekem a leírtak kb 90%-ával nem lenne bajom, és mikor épp nem voltam foreveralone, ezen dolgok nagy részét csináltam is.
2013. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Szerelmem! Légy a feleségem!

[link]

2013. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De örülök neki, hogy ezt írjátok, ezek szerint nem vagyok egyedül. :) Annyira szeretnék egy ilyen pasit. Aki hasonló hozzám. Én nem hiszek az ellentétek vonzásában. Szerintem ilyen egy igazi társ, aki mellett igazán magad lehetsz és nem kell követned azt a tipikus "nő-férfi" sémát, amit az amerikai romantikus sorozatok diktálnak.
2013. jan. 14. 23:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!