Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok felejteni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú létemre ,mint egy lány úgy ragaszkodok valakihez. próbálkozni nem merek nála csak beszélünk évek óta kb 5 éve és azóta szeretem . de tényleg este kb 2 éve már ,hogy minden nap úgy fekszek le ,hogy előtte elképzelem ,hogy vele vagyok és csak átölelem. magamra próbálom erőltetni ,hogy tetszik más ,de nem bírok mással együtt lenni:S lehetetlen. nem bírnám ki, hogy ő meg másé lesz (nem volt még pasija). és az boldogít ,hogy ismerem és valamennyire közel állok :S egy igazi nő a szemembe és bármit meg adnék neki. mint egy lány már gy érzem magam ezkkel az érzelgőségekkel, meg ,hogy nem egy nagy szexre vágyok ,hanem az ölelésére ,csókjára, és hogy lihegjen a fülembe amikor ölel, érezzem ,hogy a melegségét, az illatát, és halhassam tőle ,hogy "szeretlek "

2013. jan. 16. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És miért nem próbálkozol?
2013. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi lett ebbböl a világbol... a normális ember hiszi azt, hogy ö a gyhökér.....

Beszélj vele mond el neki mit érzel

2013. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést bro... :(

Én elmondtam neki, de tudtam, hogy nem fog belole semmi kisülni, de azért próbálkoztam. Nagyon rosszul érezte magát, és sokáig egy fiút se említett nehogy rosszul érezzem magam... Nagyon szeretem őt, nem tudnék nélküle élni, és más barátnőt se tudnék elképzelni. Végre megvan a tökéletes erre kitépi a szíved és földhöz b@ssz@... :/

2013. jan. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3. Vagyok

Én alapból érzelmes fiú vagyok marha sok empátiával, és nem tud érdekelni ha valaki leb** iz ezért... Így érzem jól magam... Én meg azt nem tudom felfogni, hogy sok fiú, hogy tudja megcsalni a barátnőjét vagy rosszul bánni vele... O.o

És ehhez mèg hozzájönnek a történtek... Mondjuk úgy, hogy egy hétig nyugtatóval aludtam el...

2013. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem lány jellemző. Nem szapulni akarom a lányokat, félreértés ne essék, nekem ne támadjon senki! De fiúkra gyakran jobban igaz.
2013. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kicsit viszont erőt kell vennetek magatokon! Túlzott mértékben mindkét nemnél káros lehet. Gondoljatok csak bele, hogy az ilyen túlzottan ragaszkodó lányokkal is mi történik? Na mi is? Kihasználják, megcsalják, otthagyják, menekülnek tőle.

Normális középút legyen!

Vagy keress olyat, amilyen te vagy. :)

2013. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Keresd meg és hívd el valahová! Beszélgessetek! 5-10 év múlva is bánni fogod, ha nem teszed meg. Nálam sokkal tovább tartott ez, de persze akkor már voltak barátnőim. Mégis szinte naponta rá gondoltam. Megkerestem és nem lett belőle semmi, de megszabadultam tőle.
2013. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És mi van ha már én is próbálkoztam, nem jött össze, viszont "megszabadulni" nem tudok tőle? :/
2013. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először is "és hogy lihegjen a fülembe", mi vagy te kutya? Másodszor pedig semmi akadályt nem látok ebben a kapcsolatban. A leírtak alapján csak bátorságra lenne szükséged!
2013. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem semmi gond nincs azzal, hogy érzelmes vagy.. sőt!! :)) 14/L
2013. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!