Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok felejteni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú létemre ,mint egy lány úgy ragaszkodok valakihez. próbálkozni nem merek nála csak beszélünk évek óta kb 5 éve és azóta szeretem . de tényleg este kb 2 éve már ,hogy minden nap úgy fekszek le ,hogy előtte elképzelem ,hogy vele vagyok és csak átölelem. magamra próbálom erőltetni ,hogy tetszik más ,de nem bírok mással együtt lenni:S lehetetlen. nem bírnám ki, hogy ő meg másé lesz (nem volt még pasija). és az boldogít ,hogy ismerem és valamennyire közel állok :S egy igazi nő a szemembe és bármit meg adnék neki. mint egy lány már gy érzem magam ezkkel az érzelgőségekkel, meg ,hogy nem egy nagy szexre vágyok ,hanem az ölelésére ,csókjára, és hogy lihegjen a fülembe amikor ölel, érezzem ,hogy a melegségét, az illatát, és halhassam tőle ,hogy "szeretlek "

2013. jan. 16. 23:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A 7-es válasza nagyon tetszik ,ezt nekem is ki kellene próbálnom ,lehet csak azért érzek így mert nem tudok találkozni vele és ez 1 "üres vágy"
2013. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!