Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összefutok vele mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összefutok vele mit mondjak miért vagyok ott? El akarok menni oda ahol másodszor taliztunk, hosszú a sztori.

Figyelt kérdés
Már hónapok óta vége, nem tartott sokáig, nekem viszont az első kapcsolatom volt, és még mindig nem éltem túl. Pest környéki városban él, szeretnék lemenni, de nem hozzá, csak úgy hogy ott lehessek ahol akkor taliztunk mikor először lementem hozzá. Szeretnék a háza elé is elmenni, de ott már nagy az esélye hogy összefutnánk, amit nagyon szeretnék, de egyszerűen nem merem azt mondani hogy fussunk össze, így azt akarom hogy ne vegye észre hogy ott kevergek. Ha mégis összetalizunk mit mondjak miért vagyok ott? Ha elmondom az igazságot (hogy át akarom kicsit élni milyen volt az első tali ott) akkor mit szólhat hozzá?
2011. jún. 3. 21:55
 1/1 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Hm..Szerintem becsülendő, hogy van még olyan nő, aki mer is tenni azért, hogy visszakapja amit elvesztett. Gondolom ebben is reménykedsz. Szerintem úgyis tudni fogja miért vagy ott, szóval a legjobb az őszinte beszéd.
2011. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!