Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám vissza alakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vissza alakítani a szerelemet szimpla jó baráti viszonnyá?

Figyelt kérdés

Az történ hgoy a bnőm megváltozott nagyon.

nagyon szeret és épp ez a baj.

ha azt mondom dimán hogy legyünk csak barátok összetörne.

azt nem akarom.

valami ötlet?

16/f (nőm 17/n)



2013. jan. 18. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenességnél nincs jobb ötlet.
2013. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"barátságból lehet szerelem, de szerelemből barátság soha." hát.. nem hinném, hogy csak így menne. mindenképp mondd meg, hogy te csak barátilag szereted és idővel újra megpróbálhatsz vele jóban lenni. ez akkor könnyebben megy, ha semmi komolyabb dolog nem volt köztetek.
2013. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 poiu ***** válasza:
Sehogy. Ha már nem akarod, akkor jobb szakítani, mint évekig kínozni.
2013. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" de szerelemből barátság soha"


Ez sem igaz:)

2013. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a szex komolynak számít? :S

amúgy soha nem volt ilyen fiúja. azt hiszi örökké velem lesz :(

kicsit nehéz helyzet ...

2013. jan. 18. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
iigen, az elég komoly. kedves 4.! ez csak egy idézet, melyről úgy gondoltam, ideillik és a személyes tapasztalataim is ezt bizonyítják. csak azokkal az exeimmel vagyok jóba, akikkel max. csókolóztam :D de persze kivételek mindenhol vannak :)
2013. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!