Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képzeljetek el egy olyan szitut, amiben a srác, aki állítólag Benneteket akar és többször a jövőbeni barátnőjének nevez ill. azt ígéri, megoldja ezt a dolgot a szombati napot (akár éjszakát) a mostani barátnőjével tölti. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Hagyjak neki időt, h lezárja a kapcsolatot v. tök gáz, h ha egyszer elvileg döntött, miért nem lép már.....Vajon palira vesz vagy mi egyéb?
2009. aug. 29. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
lehet csak nem mer lépni a mostani csajnál... szerintem mondd meg neki, hogy a jövőben akkor leszel csak a barátnője, ha amint lehet, szakít a mostanival. ha szeret megteszi, ha nem akkor nem érdemes vele foglalkozni.
2009. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam. De miért nem mer lépni? Állítólag nem akarja bántani meg lelkifurdalása van, de akkor is.... ill. elviselnétek, ha esetleg van/volt búcsúszex? :S
2009. aug. 29. 17:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogy tud még hozzáérni, ha elvileg nem őt akarja, hanem mást?! Ez mindkét lány felé kicsit megalázó....:S
2009. aug. 29. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, csak szórakozik. mind a kettőtökkel. búcsúszex? mármint h szakít a csajával és utána v szexelnek és utána szakít? végül is mind1, amíg nem jártok ne várj el tőle semmit. még nem a te pasid. de nem is ajánlom h az legyen ha ennyire komolytalan.
2009. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!