Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha minden áron pasit szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden áron pasit szeretnék, és erőltetem a dolgot, annál valószínűtlenebb, hogy lesz barátom?

Figyelt kérdés
Szóval igaz, hogy a szerelmet nem lehet keresni, hanem az majd rád talál?

2013. jan. 19. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, én ebben hiszek. Ez mindenre igaz.
2013. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz, de nem őt fogod szeretni, hanem magát a szerelmet fogod szeretni, hogy van valakid.


Hagyd hogy a dolgok a maguk vízfolyásában menjenek. Nem hajt a tatár, nem?

2013. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha pedig nem tanulsz és nem dolgozol semmit, akkor sikeres és gazdag is leszel, aztán jön Hitchcock nyomán félmillió sültgalamb amik fulladásig be force-feedelik magukat a nyelőcsövedbe.
2013. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok, a szerelmet keresem, és valahányszor egy fiú kedvesebb, vagy barátkozik, mindenfélét "beleképzelek"
2013. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4!

pedig ne tedd, mert ez baj! azok a pasik csak jót akarnak, és szeretnének, de ha nem reagálsz meg leszarod őket, akkor ne sajnálkozz ha később nem keresnek.

Velem mindig ugyanez van.

2013. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt aki azt mondta , hogy a nők magába a szerelembe szerelmesek .
2013. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok, csak nem tudom, hogy "ideje lenne" már elkezdenem pasizni és összejönni valakivel, vagy van még időm erre? Még sosem volt barátom, és van önbizalmam is. Irigylem a velem egykorúakat, hogy nekik van barátjuk, de mások azt is mondják (idősebbek), hogy ezen ne csüggedjek, inkább érezzem magam szerencsésnek, mert legalább eddig nem csalódtam egy srácban sem. Őszintén, szívesen lennék már szerelmes, vagyis hogy legalább az érzést megtapasztaljam....
2013. jan. 19. 21:38
 8/11 anonim ***** válasza:
én se voltam még szerelmes, 22 éves létemre, igen és fiú vagyok.
2013. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Doktor Jo ***** válasza:

Elég nehéz megtalálni az igazit szerintem minden korban. Ne érezd úgy, hogy nem vagy jó, vagy le vagy maradva valamiről. Ez nem így van. Pont az a legnagyobb hiba, hogy azt az embert nem veszed észre magad mellett aki az ideális lenne. Mert az igazi mellett elsétálsz a hülyét meg áthívod :D :D Keresni nem kell mert baromság én inkább úgy mondanám járj nyitott szemmel :)


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nagyon úgy néz ki hogy igaz amit a kérdésben leírtál :/

Nekem sincs barátnőm és még 2 haverom is ezen aggódik folyton hogy nekik sincs.

Nekem se volt még barátnőm, szerelmes voltam már és pont olyan lányba akit nem érdekeltem.

Ha szeretnél beszélgetni velem akkor írj

22f

2013. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!