Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudtára hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára hogy járhatnánk? Kezdeményezni, jeleket akarok küldeni de nem durván hogy most az legyen hogy én erőltetem! Milyen jeleket küldjek felé? Csók ilyesmi volt már!

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
az elég is volt :p
2010. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tegye fel az asztal mögött a kezét az aki szerint ez a kérdés hülyeség....

Ha már csók is volt, akkor még milyen jeleket akarsz küldeni? Ha abból nem veszi a lapot, akkor eléggé balf@sz.

2010. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én feltettema kezem! xD sztem ilyesmit ne kérdezz tőle vagy mondj neki mint amit itt kérdeztél..... különben asszem non megsértődne
2010. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért mert volt csók már nem azt jelenti h járni kellene!!Hány évesek vagytok?mert én komolyabb korosztály!!
2010. szept. 27. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:

A komolyabb korosztály elvileg tisztában van a magyar nyelvtan helyes használatával - nem szégyen nagy kezdőbetűvel kezdeni a mondatokat, akkor sem, ha nem ez a kérdés.


Másrészt egy csók igenis sokat jelen. Hisz minek csókolóztok, ha nem azért, mert vonzódtok egymáshoz? A komolyabb korosztálynál ez nem kérdés...

2010. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok és 15, ne haragudj nem akartam rabolni az időd :s
2010. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Funktasztikus ***** válasza:
töccö gecó járjunk:D
2010. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két kéz a magasban!
2010. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!