Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudunk boldogok lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudunk boldogok lenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit kellene tennem, hogy jova tegyem a dolgokat?


Ugy erzem millio sebbol verzik a szivem, szeretem a baratom, de a kapcsolatunk egyszeruen szornyu iranyt vett...

Egy idiotanak erzem magam.

Az a helyzet , hogy masodszor vagyunk egyutt...

Mukodott is a dolog...meg nem voltunk egyutt volt valakije es en ezt rosszul vettem...akkor azt mondta , hogy megbanta, es , hogy en kellek, neki, meg h kinozza a dolog...ez ezert vegul ugy donottem megbocsatok neki...

Viszont tegnap este akaratom ellenere is feljott ez a dolog es hat azt vartam, hogy megnyugtat stb...de valahogy olyan mondatok sultek el tole , amelyek megjobban megsebeztet...ilyenek, hogy mit mondjak meg...hisz szabad ember voltam stb...meg, hogy szerintem mi kell ahhoz h ket ember oda jusson h sexel stb...

Teljesen kiboritott...egyszer azt mondja h nem tud a szemembe nezni e miatt tiszta lelkiismerettel, most meg azt , hogy mit banjon rajta ha megtortent...en ebbe belehalok...



2013. jan. 20. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki és keress egy egyedülálló tisztességes fiút!
2013. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami megtörtént azon tényleg nem lehet változtatni, de mégis veled van és nem a másik lánnyal. És ha nem voltatok együtt nyilván megpróbált tovább lépni. A legtöbben ugyan így cselekedtek volna ebben a helyzetben. Téged választott végül és ez számít. Téged szeret. Ne aggódj a múlt miatt. A jelennel és a jövővel érdemes foglalkozni. Persze a múltban történt szép emlékekkel is. De a bántalmakon nem érdemes rágódni. Próbálj meg tovább lépni és csak a kettőtök boldogságára koncentrálni. A lényeg, hogy újra együtt vagytok és szeretitek egymást.. Engem is bántana a dolog, megértelek, de feleslegesen. Így csak magadat őrlöd, ahelyett, hogy boldog lennél, amire minden okod megvan, hisz veled van az akit te szeretsz. :))
2013. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A dolgokat nem kidobni kell, hanem megjavítani.

Olvassátok el mindketten ezt a konyvet:

Gery Chapman: Egymásra hangolva

Tanácsadó az ember. Ez nem valami szar, ez tényleg nagyon hasznos konyv.

2013. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...a konyvet mindenkepp beszerzem...hat remelm jol sul el a dolog...
2013. jan. 20. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat barcsak ilyen egyszeru lenne az egesz....de ez a dolog egy hatalmas keptelenseg es egy abrand...

Ma kiadtam az utjat a pasinak...epp teveztunk amikor felhivja ot a csajszika...erre kerdeztem h most mi van...erre kiderul, hogy azota is tartjak a kapcsolatot...szoval ez egy eleve halva szuletett ujrakezdes volt...Nem tudom, igazan nem tud a fejembe ferni , hogyan gondolta ezt...2 hetig dugta a csajt...aztan allitolag meg talalkoztak parszor csak ugy mint ismerosok...es azota is irkal ra a csaj fejzbukon...

Szoval ugyanott vagyunk ahol voltunk...

Eleg szomoru...mert hat hallani mindenfele keptelen parkapcsolati esetet, de amikor az ember sajat boren tapasztalja , hogy akivel megiscsak egyutt volt es az o szerelme volt, egy ilyen huligan...

Azt sem tudom sirjak e vagy nevessek...de inkabb az utobbi, az elobbibol mar volt eleg...

2013. jan. 22. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted é próbálsz okos lenni, akkor hagyod 1 kicsit kifutni a dolgot. Vonulj háttérbe, legyél kedves, és várd meg, mig ő jön rá, hogy csak Te kellesz neki. Utána Te diktálhatod a feltételeket. Ehhez türelem kell és idő! Azóta egyébként hogy áll a dolog?
2013. febr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kiderult, hogy azota is vigan tartja a csajjal a kapcsolatot...

Szoval reszemrol ennyi volt...De! Ezt azert mar tenyleg nem gondoltam volna

2013. febr. 13. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!