Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 lehetőség van: vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lehetőség van: vagy nem megyek hozzá, és akkor már igy is nagyon fáj; vagy ha már szomorúak vagyunk akk legalább egy kis időre legyünk boldogok. Nem tudunk dönteni. Ti mit javasoltnátok? Lécci csak normáis válaszokat (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kölcsönösen szerelmes vagyok egy lányba(nagyon), de még nem találkoztunk, mert Ő Romániában, én meg pesten lakom. ugy volt hogy kimegyek hozzá 1,5 hétre, a vonat jegyeket már megvettem. Talán mindig is éreztük hogy ez nehéz kapcsolat lesz, de szerelmesen az ember nem tud logikusan gondolkozni... És most eszébe jutott hogy nem lesz ez így jó, legyen vége. De most nem tudjuk h mi legyen. Nagyon szomorúak vagyunk, de még mindig nagyon szeretjük egymást.

2 lehetőség van: vagy nem megyek hozzá, és akkor már igy is nagyon fáj; vagy ha már szomorúak vagyunk akk legalább egy kis időre legyünk boldogok. Nem tudunk dönteni:(


2010. aug. 2. 02:01
 1/4 StephanieXx ***** válasza:

Szerintem nem normális kapcsolat,ahol a két illető nem látta egymást.

Nem tudtok találkozni.Állandó magány,és hiányérzet.

Én úgy döntenék,hogy: ha visszaváltják a jegyet,akkor nem mennék.Ha nem:akkor mennék csak.

2010. aug. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez így elég látatlan nem így tudok válaszolni.. valószinűleg hagynám a francba, nem ér ennyit. ahogy az előző is írta: állandó hiányérzet, nemalvási gondok és elvonási tünetek. rossz. 2 hét max és ki is megy a fejedből, szakíts vele.
2010. aug. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem költözöl ki hozzá,és ő sem hozzá,akkor nem lehet fenttartani a kapcsolatot...éN nem fájdítanám a szívem a helyedben azzal,h kimegyek hozzá és kisideig lennétek csak boldogok...mert utána többet leszel szomorú!gondolkodj el ezen,nem éri meg...szép lassan elfelejted,és megtalálod a párod pesten...
2010. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a jegyet váltsd vissza az árából meg leiszuk magunkat nem logikus?
2010. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!